VZQA-C-M22U-25-S5S5-V4V4E-4 3968924 پینچ ولو فستو توان تکنیک | kasrasaran

VZQA-C-M22U-25-S5S5-V4V4E-4 3968924 پینچ ولو فستو توان تکنیک | kasrasaran

پینچ ولو یا شیر پینچ، برای کنترل یا قطع جریان سیالات ساینده، گرانولی، فیبری یا خورنده استفاده می انواع شیر های صنعتی شود. به شیر پینچ، کلامپ ولو (clamp valve) یا شیر گیره ای نیز می گویند. شیر پینچ به عنوان یک شیر جداکننده یا تنظیم کننده لجن، گرد و غبار، امولسیون، مواد گازی، پودر، هوای فشرده، گرانول ها، گلوله ها و غیره کاربرد گسترده ای دارد. هیچ چیز نمی تواند انکار کند که پینچ ولو برای کنترل جریان مایعات، پودرها، جامدات و مواد ساینده ایده آل است و عملکرد خود را در طول سالیان متمادی ثابت کرده است زیرا عملیات آن بدون نقص انجام می شود. اگر مایل به استفاده از این شیر هستید، حتماً انواع خاصی را که به دنبال آن هستید مانند شیرهای دستی، شیرهای برقی و سیستم های سیال شناسایی کنید تا بتوانید انواعی که شما برای سیستم های برقی، دستی و سیال نیاز دارید انتخاب کنید. یک مشکل رایج در شیرهای پینچ، فرو ریختن یا تغییر شکل آستین لاستیکی است که باعث می شود دریچه کاملا باز نشود.

 • پینچ ولو فستو VZQA-C-M22C-15-S5S5-V2V4E-6 یکی از انواع پینچ ولو های فستو پنوماتیک می باشد.
 • این شرکت به تازگی شیر پینچ ولو با اسلیو GROOVE  را در سایز 10 و 12 اینچ برای اولین بار به تولید انبوه رسانده است که هم مقاومت به سایش بالایی دارد و همدر براربر پاره شدگی اسلیو و یا تغییر شکل در اثر فشار مقاوم میباشد و دارای گیربکس میباشند.
 • حرکت خطی پینچ ولو ساده و شامل یک تیوپ انعطاف پذیر است (لوله پلاستیکی).
 • از این شیرها در تمام شبکه های آب سرد و گرم و لوله کشی مواد شیمیایی استفاده می شود.
 • زنجیر پلاستیکی ترافیکی
  فروش زنجیر پلاستیکی
  قیمت زنجیر پلاستیکی
  مرکز پخش زنجیر پلاستیکی
  مراکز پخش زنجیر پلاستیکی
  پخش عمده زنجیر …
 • © کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.

ساختار این نوع شیرها متشکل از یک لوله لاستیکی و یک استراکچر یا بدنه فلزی می باشد .که غالبا بدنه آنها به دو نوع بسته و باز تقسیم می شود. وظیفه بدنه و اجزای آن در این نوع شیرها صرفا انجام عملیات باز و بست شیر است و وظیفه تحمل فشار سیال به عهده لوله لاستیکی می باشد. شیر گلویی یا پینچ ولو چیست و چگونه کار می کند؟شیر گلویی یا «پینچ ولو» (Pinch Valve)، یکی از انواع valve با عملکرد خطی است که از یک مجرای انعطاف پذیر لاستیکی تشکیل می شود. همانطور که می دانید شیرآلات صنعتی نقش بسیار مهمی در صنایع امروز دارند و برای نیاز های مختلف به شکل های بسیار متنوعی طراحی و توزیع می شوند که پینچ ولو یکی از انواع شیرآلات صنعتی است که در این مطلب به بررسی این شیر دو طرفه می پردازیم. لوله های پینچ از جنس لاستیک طبیعی و یا مصنوعی و گاهی اوقات پلاستیک ساخته می شوند که از مقاومت خوبی در برابر سایش برخوردارند.

پینچ ولوها چقدر قابل اعتماد است؟

شیر پینچ حرکت خطی (Linear) دارد و برای قطع و وصل و تنظیم جریان مورد استفاده قرار می گیرد. در شیر پینچ از لوله لاستیکی استفاده می شود؛ این لوله به لوله پینچ (Pinch Tube) معروف است و مکانیزمی که با آن جریان را کنترل می کند نیز به مکانیزم پینچ معروف است. طرح‌های دیگر شیرهای موجود در بازار برای کنترل سیالات تمیز مناسب هستند، با این حال، آنها قادر به کنترل موادی نیستند که حاوی غلظت‌های بالایی از مواد جامد معلق هستند، زیرا گرانول‌ها و ذرات به طور بالقوه می‌توانند مانع فلزی را مسدود کنند.

نماینده فروش زنجیر های پلاستیکی

هنگامی که فشار هوای خارجی دیگر به آستین لاستیکی اعمال نشود، خاصیت برگشتی الاستیک آن به همراه نیروی رسانه‌های جاری، دریچه را به طور کامل باز می‌کند. ثابت شده است که شیرهای پینچ عملکرد بهتری دارند و بر سایر انواع شیرها مانند شیرهای توپی، شیرهای پروانه ای و شیرهای دیافراگمی برتری دارند. قابلیت اطمینان و کیفیت بالاتر Pinch Valve استثنایی است، به طوری که بسیاری از کاربران شیر، Pinch Valve را یک مزیت بزرگ برای سیستم خود می دانند. همچنین سایش و خوردگی در لاستیک به دلیل هموار بودن مسیر عبور سیال بسیار پایین است، اما همواره توصیه می گردد برای هر سیال لاستیک متناسب با آن سیال استفاده شود. شکل های زیر انواعی از پینچ ولوهای بدنه باز و بسته را نشان می دهد.

در داخل بدنه و مسیر عبور سیال و رسانه در پینچ ولو یک لایه الاستومرelastomer قرار دارد که به طور خاص با یک آب بندی موثر طراحی شده است. شرکت چشم انداز صنعت بین الملل با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تامین و تجهیز صنایع… ولو شیرآلات خودکار
چک ولو صافی
پلاگ ولو شیرآلات گیوتینی
شیرآلات چاقویی
ترینیون بال ولو شیر پروانه ای
شیرآلات شناور
فلوتر
شیر سماوری
شیر کروی
کنترل ولو پینچ ولو دیافراگمی
اطمینان
سفتی ولو و… در مدلهای یک تکه، دو تکه ،سه تکه، دنده، فلنجدار، لب جوش، دستی، پنوماتیک، برقی،…

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی