8 علامت که نشان می دهد شما برای راه اندازی بیزینس خود آماده نیستید! شاهین شاکری مشاور تجاری در آلمان | businesset

منظور من از راهکارهای عملی این است که مسائل مطرح شده در این نوشته طوری بیان شده‌اند تا قصد راه اندازی هر کاری را که داشته باشید، از آن‌ها استفاده کنید. فرقی هم نمی‌کند کارتان به سادگی ساخت یک پیج فروش کاکتوس در اینستاگرام باشد یا به بزرگی ایجاد یک امپراتوری در دنیا مثل اپل. اگر شخصیتی مدیر و ریسک پذیر دارید و فکر می‎‌کنید برای زندگی کارمندی ساخته نشده‌اید، این نوشته به شما کمک می‌کند مشغول هر فعالیتی که هستید، در کنارش از خانه کاری را که همیشه آرزویش را داشتید برای خودتان راه اندازی کنید. سپس زمانی که کسب و کارتان رشد کرد، بتوانید روی آن به عنوان شغل اصلی حساب کنید. بعد از در نظر گرفتن این سه اصل برای راه‌اندازی کسب و کار جدیدتان 10 نکته را رعایت کنید. برای آن که مفهوم این جمل را دریابید با یک مثال آن را توضیح می‌دهیم.

  • مهاجرت به این کشور افراد را مجبور به فراموشی اصالت و فرهنگ خود نمی‌کند بلکه فرصتی است برای به اشتراک گذاشتن فرهنگ و ارزش‌های خود و درعین‌حال یادگیری، پذیرش و سازگاری با فرهنگ‌های جدید.
  • افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم در خارج از کشور را دارند، به راحتی می توانند با مبلغ 60 تا 70 هزار یورو، رستوران خود را راه اندازی کنند.
  • خیلی مهمه این موضوع رو بررسی کنی.که سود دهی ایده ای که توی ذهن تو اومده ، همیشگیه یا مربوط به یک مدت کوتاه هست ؟!
  • کانادا یکی از بهترین کشورها و راحت ترین کشورها برای راه اندازی انواع بیزنس ها است.
  • این موضوع به تجارت شما و نوع آن بستگی دارد که چه نوع مجوزها و لایسنس هایی برای تاسیس آن و رجیستر کردن بیزینس در کانادا مورد نیاز است.

با باز کردن یک حساب بانکی تجاری جداگانه و نگهداری و سازماندهی رسیدهای تجاری خود شروع کنید. برای اطمینان از اینکه از نظر قانونی برای استخدام کارمندان در کانادا تحت پوشش چه قانونی هستید، برای همه چیزهایی که باید تهیه کنید، آماده باشید. این امر شامل رسیدگی به کسورات حقوق و دستمزد، بیمه غرامت کارگر و بیمه اشتغال است. برخی از استان ها مالیات فروش خود را با GST فدرال هماهنگ نکرده اند و در آن استان ها نیز باید برای جمع آوری و پرداخت مالیات استانی مناسب ثبت نام کنید. اگر شهر مد نظر شما وب سایت ندارد، می توانید اطلاعات تماس سازمان های دولتی را به صورت آنلاین پیدا کنید. در کانادا، دولت محدودیت ‌های نامی بیشتری را برای شرکت ‌ها اعمال می‌کند تا برای شرکت ‌های انحصاری.

برای راه اندازی بیزینس یک دامین بخرید

همچنین، نوع مسئولیت ها نیز در شرکت های مختلف با همدیگر متفاوت است و افراد کلیدی در هر کدام از آن ها نقش های متفاوتی را دارند. کلونا دارای بیش از ۱۴۰ هزار جمعیت است و صنایع اساسی آن شامل علوم زیستی، تولید کارخانه ای، فناوری، کشاورزی، توریسم و ساخت و ساز است. کلونا از نظر فرصت های تجارت یکی از مهم ترین شهرهای این کشور است و افق های روشنی برای این منطقه شهری در آینده وجود دارد. در مورد مجوزهای تاسیس بیزینس در کانادا، شما باید دقت داشته باشید که این مجوزها شامل دو بخش فدرال و ایالتی خواهد بود. این موضوع به تجارت شما و نوع آن بستگی دارد که چه نوع مجوزها و لایسنس هایی برای تاسیس آن و رجیستر کردن بیزینس در کانادا مورد نیاز است. شما می توانید به این آدرس اینترنتی مراجعه کنید و مجوزهای لازم برای شروع تجارت خود در این کشور را مشاهده کنید.

http://dena-blog.ir

وبمستری یکی دیگر از مجله خبری بیزنس راه بنداز‌هایی است که کاملاً مربوط به دنیای مجازی می‌باشد. یک وبمستر را می‌توان مدیر سایت هم نامید؛ زیرا کنترل و نظارت تمامی امور یک وب‌سایت، بر عهده‌ی او می‌باشد. در این راستا، شما با ایجاد یک بیزینس بر پایه‌ی استخدام چند وبمستر حرفه‌ای می‌توانید کسب و کاری حرفه‌ای در زمینه‌ی وبمستری سایت‌های مختلف راه‌اندازی کنید و مدیریت وب‌سایت‌های بزرگی را در دست بگیرید. برای آشنایی هر چه بیشتر با این بیزینس، می‌توانید به مقاله «وبمستر چیست و کیست؟ + وظایف، مهارت ها و مزایای Webmaster شدن» مراجعه کنید. در این راستا، قبل از اینکه یک ایده‌ی بیزینسی را شروع کنید، حتماً به‌درستی، بودجه‌ای که دارید را برای بخش‌های مختلف بیزینس خود تقسیم نمایید.

کار در کانادا

اگر چه همه استان های کانادا برخی شرایط کلی و عمومی را برای راه اندازی بیزنس دارند اما هر استان دارای قوانین خاصی است که بسته به استان مد نظرتان برای راه اندازی بیزنس باید آن را رعایت کنید. در بیشتر موارد، مگر اینکه درآمد ناخالص بیزنس کوچک جدید شما برای چهار فصل متوالی زیر دلار باقی بماند، باید برای مالیات کالا و خدمات و مالیات فروش هماهنگ ثبت نام کنید. راه اندازی بیزنس در کانادا شرایط پیچیده ای ندارد و فرایند راه اندازی بیزنس در کانادا ساده است. راه اندازی بیزنس در کانادا ریسک کمتری نسبت به سایر کشورها دارد. در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که در کنار تمام جذابیت‌هایی که داشتن یک کسب‌وکار شخصی دارد، می‌تواند به همان اندازه هم خطرناک باشد.

مزایا و معایب راه اندازی بیزینس در کانادا

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی