10 قانون طلایی برای تجارت موفق ویرگول | businesset

اگر متقاضیان اقدام به تاسیس یک شرکت بکنند به گونه ای که با شرایط و قوانین کانادا وفق داده شود، به راحتی می توانند اخذ اقامت دائم در این کشور را از طریق ثبت شرکت و کار آفرینی بگیرند. فقط یک چیز دوام محصولات یا سرویس های شما را تضمین می کند و آن هم فروش است. فروش نه تنها ثابت می کند که شما دلیلی قاطع برای ادامه دادن به کسب و کارتان دارید، بلکه با درآمدهای به دست آمده از طریق آن می توانید کسب و کار خود را رونق بدهید. در نتیجه فعالیت شما گسترش پیدا کرده و کسب و کارتان بزرگ و بزرگ تر می شود. راه اندازی یک کسب و کار به مقدار زیادی کار با بهره وری زیاد در همان فاز ابتدایی نیاز دارد. اگر این موارد را با تیم قابل اعتمادی به اشتراک بگذارید، خواهید دید که تلاش همگی اعضا چه تأثیری در روند کار خواهد داشت.

  • بنابراین کسب و کار باید یکی از اهداف تجارتی خود را تأمین دستمزد عادلانه و فراهم کردن شرایط مناسب کار و زندگی برای کارکنان قرار دهد.
  • امروزه بیشتر افراد تلفن همراه دارند، اما از اینکه حرفه‌ای به نظر برسد، اطمینان حاصل کنید.
  • در این روش شما به یک ایده تجاری خوب نیاز خواهید داشت یا باید به دنبال خریداری بیزینس هایی باشید که از قبل تاسیس شده اند.
  • زمانی که از راه اندازی بیزینس در کانادا سخن به میان می آید، شما ابتدا باید اهداف خود و منطقه مورد نظر را مشخص کنید.

در واقع بیزینس یا به بیان دیگر کسب و کار یک سازمان است که هدف از تشکیل آن ارائه‌ی کالا، خدمات یا هر دوی آن‌­ها در جهت رفع نیاز مشتری­‌ها است. اکثر بیزینس‌ها و کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است، با هدف سودآوری و افزایش دارایی مالکان آن‌ها ایجاد شده‌اند. همچنین لازم به ذکر است که بیزینس می‌تواند ناسودبر باشد یا مالک آن‌ دولت باشد. معمولا بیزینس در شکل خصوصی آن نمود پیدا می‌کند که تلاش دارد بر سود بالاتر یا فروش بیشتر تمرکز کند و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد. در شکل دولتی اما بیشتر مشارکت تعداد بیشتری از افراد جامعه در آن اهمیت دارد.

طرح کلی را دنبال کنید، به بی راهه نروید

ایام قبل از عید بازدهی بالایی در این زمینه دارد و برای سوددهی سریع‌تر به شما کمک می‌کند. اولین گامی که نیاز است بردارید تا بتوانید به عنوان یک کارآفرین موفق عمل کنید، داشتن ایده‌های جدید است. ابتدا بررسی کنید که در چه زمینه‌ای بهتر عمل می‌کنید و چه محصولات یا خدماتی ارائه ‌می‌دهید که نیاز روز جامعه باشد. بهتر است در دفترچه‌ای از همان ابتدا ایده‌ها کاری و روش‌های معرفی کسب و کارتان را بنویسید. سپس خواهید دید که روز به روز ایده‌های بهتر و بیشتری به ذهنتان می‌رسد که شما را شگفت‌زده می‌کند.

http://dena-blog.ir

خوشبختانه در مجله خبری بیزنس راه بنداز که این هنر را داشته باشید تلاش‌های شما بسیار سودمند خواهد بود. شما باید این 4 پی را در بیزینس پلن‌تان باز کنید و به‌طور مفصل توضیح دهید که در هر بخش هدف چیست و قرار است چه فعالیت‌هایی انجام شود. بعد از خواندن این مقاله می‌توانید مزیت رقابتی‌تان را در بیزینس پلن بنویسید.

اجزای بیزینس پلن | یک نمونه طرح کسب و کار شامل چه چیزهایی است؟

کسب و کار فعالیتی توأم با ریسک و با هدف کسب سود انجام می شود. صاحب کسب و کار شخصی است که با استفاده از منابع موجود خود می خواهد از طریق فروش کالاها و خدمات (و تکرار معاملات)، کسب اعتبار و خلق ارزش کند. لزوماً همه طرح ها و تلاش های مرتبط با آن موفقیت آمیز نیستند و برخی از آنها با عدم موفقیت روبرو می گردند. از آنجایی که ماهیت کارآفرینی ریسک پذیر است لذا همواره امکان قرار گرفتن در شرایط بحرانی وجود دارد. بنابراین کارآفرینان علاوه بر توانایی بالا در مدیریت بحران آمادگی مواجه با شکست و شروع مجدد داشته باشند. همراه با جستجوگرها، شبکه های اجتماعی بخش مهمی از استراتژی بازاریابی کسب و کار را نشان می دهند.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی