چگونه با سرمایه کم بیزینس راه اندازی کنیم؟ 2021 ️ راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم در خارج از کشور MIE | businesset

مجله خبری بیزنس راه بنداز و کار شخصی نوعی از تجارت است که توسط خود فرد برای تامین منافع مالی اش شکل گرفته است. در این نوع از کسب‌وکار، افراد در استخدام شرکت، سازمان یا اداره خاصی نیستند و ساعات حضور و غیاب‌شان در محل کار را خودشان تعیین می‌کنند. طبق آمار نزدیک به 70 درصد از کافه ها سود آور هستند این آمار حتی از رستوران ها و غذا خوری ها هم بیشتر است. از آنجایی که کانادا یکی از بزرگترین مصرف کننده گان نوشیدنی های پایه در کافه ها که شامل چای و قهوه است، معرفی شده بیش از 82 درصد از کانادایی ها هر هفته قهوه می نوشند. هزینه هایی مانند نرخ بالای اجاره به عنوان مانعی برای ورود صاحبان جدید کافی شاپ ها است.

کسب و کار انتخابی خود را متناسب با نیاز‌های جامعه و مشتریانتان تنظیم کنید. در نهایت نیز میزان توقعاتتان را با بازدهی کسب و کارتان مقایسه کنید. تا زمانی که به این نکات در انتخاب ایده و راه‌اندازی کسب و کار جدیدتان توجه کنید، می‌توانید یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید و به سوددهی برسید.

برای راه اندازی بیزینس، تحقیق داشته باشید

کشور کانادا از جمله مناطقی است که حمایت های عالی را از متخصصان و کارآفرینان دارد و این موضوع از تعداد زیاد استارتاپ ها و شرکت های نوپا در این کشور قابل برداشت است. در روش مهاجرت بیزینسی این کشور، پس از ثبت اپلیکیشن ویزا و در صورتی که به مدارک بیشتری نیاز باشد، این موضوع از طریق سیستم مربوطه به اطلاع شما خواهد رسید. برای نمونه، ممکن است در مراحل مختلف از شما گواهی ها یا مدارک معرفی نامه شرکتی درخواست شود که آماده کردن آن ها نمی تواند زمان بر و دشوار باشد. شما باید روی نوشتن بیزینس پلن برای مهاجرت به کانادا دقت زیادی داشته باشید.

http://dena-blog.ir

از آنجایی که تمام مشاغل خانگی نیاز به دریافت مجوز دارند، پیشنهاد می‌کنم برای اینکه از نظر قانونی برای‌تان مشکلی پیش نیاید، حتما نسبت به دریافت مجوزهای مربوطه اقدام کنید. برای ثبت کسب و کار خانگی خود باید به سامانه سازماندهی مشاغل خانگی بروید و فرم مربوطه را پر کنید. پس از بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان، از شما خواسته می‌شود به اداره کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنید تا ادامه روند اخذ مجوز طی شود. اگر یک محصول خوب داشته باشید آن را روی طاقچه می‌گذارید تا خاک بخورد؟ نه! همانطور که ما سینه‌مان را سپر می‌کنیم و سایت ساز پرتال را که یکی از محصولات خوب‌مان هست، معرفی می‌کنیم؛ شما هم باید محصولات یا خدمات خود را به دیگران نشان دهید.

دفتر ما در کانادا

برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی‌تر در این خصوص، شما را به مطالعه‌ی مقاله «سئو چیست؟ – راهنمای جامع بهبود سئوی سایت به زبان ساده» دعوت می‌کنیم. اگر دقت کرده باشید، وقتی می‌خواهید کار جدیدی را شروع کنید، مقاومت ذهنتان به شدت بالا می‌رود. ذهن ما برای خود یک دایره‌ امن ایجاد کرده است که دوست ندارد از آن بیرون بزند. هنگامی که بخواهید پا را از آن فراتر بگذارید، بهانه‌ها یکی پس از دیگری به مغزتان خطور می‌کنند و شما را از انجام دادن آن منصرف می‌کنند.

  • به جرات می توان گفت، شما در مناطق شهری پیشرفته و حتی مناطق روستایی آن، فرصت های بی نظیر تجاری را در اختیار خواهید داشت و این موضوع وابسته به خود شما است که کدام منطقه را در ابتدا انتخاب خواهید کرد.
  • ما در این بخش قصد داریم تا بیزینس های مختلف را معرفی کرده و همینطور به توضیحات کامل درمورد نحوه مهاجرت از آن ها را به شما ارائه دهیم.
  • به طور معمول، شما برای تمامی برنامه های مهاجرت شغلی نیاز به ارائه سابقه کار مرتبط و تخصصی دارید و در این مسیر هر اندازه این سابقه کار بیشتر باشد، شانس تان برای اخذ ویزای شغلی کانادا و ویزای بیزینسی بالاتر است.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط همکاری با این پلتفرم، پیشنهاد می‌شود به این لینک [+] مراجعه کنید.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی