ویدئو وال چیست، انواع آن کدام است و چه کاربرد هایی دارد؟ | asilight

ویدئو وال چیست، انواع آن کدام است و چه کاربرد هایی دارد؟ | asilight

ویدئو وال‌ها یا همان نمایشگرهای صنعتی LG از ویژگی‌های خاص و مهمی برخوردار بوده که همین موضوع باعث می‌شود تا در صنایع مختلف از آن‌ها استفاده شود. این نمایشگرها مانند دیگر نمایشگر‌های صنعتی دارای ویژگی‌های مختلف ویدئو وال و متنوعی هستند. سیستم ویدئو وال‌های ال سی دی، سیستم تابش نور از پشت Dlp Rear Projection و صفحات دات پیچ ال ای دی 3 دسته‌بندی از ویدئو وال‌ها هستند. هزینه ویدئو وال باید بر اساس طول عمر مورد انتظار مرکز کنترل، نه طول عمر یک واحد نمایش ارزیابی شود.

قيمت انواع مانیتور صنعتی و ویدیو وال

مانیتورهای صنعتی نیز همانند ویدئو وال کاربردهای بسیاری را در نمایش ویدئو و تصاویر دارد و به صورت تک بر روی دیوار یا پایه های سقفی نصب میشود. کسب و کارهای کوچک و بزرگ از این مانیتور صنعتی برای جذب و مطلع کردن مشتریان درباره محصولات و خدمات خود بهره می برند و در محیط های کسب و کار در جهت بالا بردن فروش بازتاب خوبی ایجاد میکند. نمایشگرهای ویدیو وال در کنار هم یک تصویر را در مقیاس بزرگ و رزولوشن بالا نمایش میدهند. صفحه نمایش ویدئو وال معمولا از ترکیب مانیتورها، پنلها یا پردههای نمایش که با چیدمان کاشیوار مرتب شدهاند ساخته میشود.

ویدئو وال میوا PV55S501V

هاب‌ها که مادر برد را به ماژول‌ها متصل می‌کنند نقش اساسی در نمایش تصاویر دارند. یکی دیگر از عمده تفاوت‌های بین ویدئو وال و تابلو روان، تفاوت در اندازه صفحه‌نمایش و ابعاد نمایش تصاویر در این دو محصول است. در تابلو‌های روان مشکلی که وجود دارد، امکان بزرگ کردن ابعاد صفحه‌نمایش است. مادر برد تابلو روان معمولا توان نمایش تصاویر و اشکال را از یک ابعادی به بالا را نخواهد داشت. اساسا تابلو‌های روان برای نمایش اشکال، حروف و اعداد گزینه مناسبی هستند و به همین دلیل ابعاد و اندازه نمایش تصاویر در آن‌ها کوچک است.

  • یکی دیگر از عمده تفاوت‌های بین ویدئو وال و تابلو روان، تفاوت در اندازه صفحه‌نمایش و ابعاد نمایش تصاویر در این دو محصول است.
  • با پیشرفت تکنولوژی روز افزون بشر، امروزه کلیه مراکز اداری و تجاری برای ارائه خدمات به مشتریان در حال رقابت با یکدیگر هستند و سعی می کنند جدید ترین روش ها را برای ارائه خدمات به مشتری ارائه دهند.
  • ویدئو وال‌ها توسط برندهای مختلف در زمینه تولید سیستم‌های تصویری در جهان تولید می‌شوند.
  • هر یک از آن‌ها دارای مجموعه مزایای خاص خود و چند نقطه‌ضعف هستند، بنابراین باید در مورد آنچه که برای هر پروژه به طور اختصاصی بهتر عمل می‌کند، تحقیق کنید.
مقاومت ویدئو وال ها در برابر ضربه همانند تلویزیون‌های خانگی می باشد . با استفاده از تکنولوژی Saving Smart Energy در ویدئو وال ها حدود ۳۰% در مصرف برق صرفه جویی می شود. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب مانیتور LG در سایت آی تی بازار، گارانتی مادیران، دیجیتال و گلدیران است. دات پیچ ها نشان دهنده فاصله پیکسل با پیکسل مجاور است و ارتباط مستقیم در کیفیت و وضوح تصویر دارد و هرچه عدد دات پیچ ها کمتر باشد کیفیت وضوح تصویر بالاتر است. با پیشرفت تکنولوژی روز افزون بشر، امروزه کلیه مراکز اداری و تجاری برای ارائه خدمات به مشتریان در حال رقابت با یکدیگر هستند و سعی می کنند جدید ترین روش ها را برای ارائه خدمات به مشتری ارائه دهند.

در زمینه مانیتور های صنعتی و ویدیو وال های پاناسونیک برای فروش و نصب درخدمت مشتریان عزیز میباشد. به طور کلی اجزای تشکیل دهنده ویدیو وال ها به 3 دسته تقسیم می شود که هر کدام از آنها برای نمایش یک تصویر با کیفیت تاثیر مستقیم دارد. اما به دلیل کیفیت بالایی که در مواد اولیه و طراحی محصولات جانبی خود به کار می گیرد، مورد تحسین و تمجید بسیاری از کاربران در کشور های آسیایی و حتی اروپایی قرار گرفته است.

تلویزیون لمسی 65 اینچ پروگرس(progress)

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی