نحوه برای نشان دادن بهترین برند لپتاپ شما از صفر به قهرمان

به نظرتان گوگل چطور میتواند نتایج منتخب را از بین این همه صفحه، دستچین و در صفحهٔ نتایج جستجو (SERP) نمایش دهد؟ لپتاپهای ایسر معمولاً بهترینها نسبت به پول هستند و در بیشتر مواقع با Acer آنچه را که برای آن پرداخت میکنید دریافت میکنید. انواع حافظه کارت گرافیک حافظه DRAM از نوع خازنی که امکان خواندن و نوشتن همزمان در آن وجود ندارد. مهمترین خصوصیات این نوع حافظهها این است که امکان خواندن و نوشتن همزمان اطلاعات در آن وجود دارد. برای بررسی کردن این موضوع ، مثل تمامی موارد دیگر در زندگی که کیفیت یک امر سلیقه ای است و از فردی به فرد دیگر تفاوت دارد . PCB یک صفحه فیبری یا پلاستیکی است که قطعات کارت ویدئو را نگه میدارد که آنها توسط خطوط در سطح فیبر به هم متصل شدهاند. خطوط مسیرهای فلزی هستند که جریان الکتریکی را هدایت مینمایند و قطعات کارت را به هم مرتبط میسازند. در این مطلب قصد داریم تا بهترین برند لپ تاپ های گیمینگ موجود در بازار را مورد بررسی قرار دهیم و محصولات پرچمدار، میان رده و مقرون به صرفه این برندها را به شما عزیزان معرفی نماییم. طبیعتا هر چقدر تعداد این قابها در یک ثانیه بیشتر باشد، شما تصویری روانتر را مشاهده میکنید.

حمل این دستگاه کار سادهای نیست و به یک کوله پشتی بزرگ نیاز خواهید داشت. چون از دید موتور جستجوی گوگل، لینکهای خارجی نشاندهنده محبوبیت یک وبسایت، نزد سایر سایتها است و هرچه میزان این محبوبیت بیشتر باشد، تاثیر مثبت بیشتری در رتبهبندی سایت خواهد داشت. یک پردازنده کارت ویدئو تعداد بیشماری از محاسبات را انجام میدهد و همچنین میزان زیادی حرارت تولید میکند. GPU پردازنده کمکی متفاوت است از این حیث که آن قدرتمند تر بوده و محاسبات ویژه در پردازش گرافیک سه بعدی همچون سطوح سه بعدی، سایه زنی و بافت زنی را اجرا مینماید. حافظه VRAM این نوع حافظه از انوع حافظه دوگذرگاهی است لذا در این نوع حافظه امکان انجام عمل نوسازی و تجدید اطلاعات گرافیکی وجود دارد. DVI-I مطابق استاندارد DVI توسط گروه کاری نمایشگر دیجیتال ایجاد شدهاست که یک روش استاندارد برای حفظ یک سیگنال دیجیتال ترسیم شدهاست که یک سیگنال آنالوگ نیاز دارد و محبوب و کم هزینه است. نمونههای پیشرفته این نوع حافظه WRAM است که دارای پهنای باند و راندمان بیشتری نسبت به VRAM دارد. کارتهای چند رسانهای میتوانند درگاههای این چنینی زیادی برای تنظیمات پیچیده داشته باشند که عمل تبدیل و ویرایش فیلم پیشرفته را انجام میدهند. GPU روی کارت گرافیک قرار میگیرد و عمل پردازش رنگ پیکسلها را انجام میدهد.

رنگ سبز نشاندهندۀ وضعیت خوب است، رنگ نارنجی بیانگیر این است که این بخش نیاز به بهبود دارد و رنگ قرمز نشان میدهد که روی این بخش اصلاً کار نشده. این نوع حافظه از نوع سرعت بالا است که امکان آدرس دهی مستقیم از طریق CPU در آن وجود دارد. از این نوع حافظه در کارت گرافیکی ارزان قیمت استفاده میشود. OSIDها رابطهای برنامهای هستند که شامل یک معماری سرویس گرا برای طراحی و ساخت نرمافزارهای قابل استفاده مجدد و قابل همکاری هستند. درعوض مطابقت با CPU رایانه برای پردازش داده با یک باس PCI، یک کارت ویدئوی AGP شامل چیپ پردازنده خود(GPU) است. آن باعث یک ارتباط فیزیکی کارت با مادربرد رایانه میگردد. وبکم دوربین کوچکی است که از طریق پورت یواسبی به رایانه وصل میشود و از طریق آن میتوان فیلم یا عکس را به رایانه منتقل کرد. سامانتا لاک از گاردین خاطرنشان کرد که میتواند متنی «با جزئیات کامل» و «مانند انسان» تولید کند. وظیفه بازجو این است که سعی کند با پرسیدن سوالاتی از هر یک از ۲ بازیکن دیگر بفهمد کدام انسان و کدام بازیکن کامپیوتر است؟ ایسوس زنبوک دوئو 15 اینچی، بهترین و قوی ترین مدل لپ تاپ در جهان برای کسانی است که به یک نمایشگر دوم احتیاج دارند.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی