مینی دوره طراحی بیزینس پلن ساده ترین روش نوشتن طرح تجاری آکادمی دیجیتال مارکتینگ فرصت | businesset

پروین جان براتون آرزوی موفقیت دارم، امیدوارم شغل دومتون به خوبی پیش بره و بتونیم چه با این مقاله، چه با مقاله‌های دیگه، کمکی بهتون کرده باشیم. این مقاله به کوشش سمیرا سرباز، سعید رهبری، حسین بابائی، صفیه منتظری، مینا شهانی و دیگر اعضای تیم نوین تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم. جواب این سوال هم واضح است؛ برند تامز از فروش کفش و عینک درآمد کسب می‌کند. یکی فعالیت‌هایی که به تولید محصول ربط دارند و دیگری فعالیت‌هایی که هویت برند و ارزش‌های تامز را می‌سازند.

مرحله۶: جزئیات خدمات و محصولات

اگر برای ارائه اطلاعات بیش‌تر و یا توضیحات محصول، به فضای بیش‌تری نیاز دارید، می‌‌توانید از ضمیمه استفاده نمایید. این بخش شركت را تشریح می‌كند و شامل بیانیه مأموریت همراه با هرگونه اطلاعات در مورد رهبری، كارمندان، عملیات و محل شركت است. بر همین اساس، از دیروز، آروم آروم، خط به خط، مفهوم به مفهوم، همراه با تحلیل خودم، همراه با عمیق شدن در کار خودم، بیش از 24 ساعت است که این صفحه و دو مقاله دیگه از همین صفحه رو خوندم.

  • با این وجود نگران نباشید، زیرا حتی اگر شما از تجارت و حسابداری، دانش تخصصی نداشته باشید، کسب و کار خود را می‌شناسید و در آن متخصص هستید.
  • طرح‌ استراتژیک کسب و کار با ارائه برنامه‌هایی اساسی برای کل شرکت، به دنبال ایجاد نقطه نظری بالاتر از سطح اهداف شرکت و راه‌های دستیابی به آن‌ها است.
  • به طور کلی بخش قابل توجهی از عمر ما انسان ها صرف کسب دانش و تحصیل در …
  • اگر چنین مشتریانی دارید، بخش انتهایی بازار هدف خود را به آن اختصاص دهید و جزئیاتی را در مورد آن‌‌ مشتریان و تاثیری که بر روی کسب و کار شما دارند، ارائه دهید.
این شامل هزینه‌های مربوط به کارکنان، توسعه، ساخت، بازاریابی و سایر هزینه‌های مربوط به تجارت است. از دیگر عواملی که ممکن است وارد این بخش شود شامل فرآیندهای طراحی و تولید، حق ثبت اختراعات شرکت و همچنین فناوری انحصاری است. هر گونه اطلاعات در مورد تحقیق و توسعه (R&D) نیز می‌تواند در اینجا قرار گیرد.

درخواست تأمین مالی (Funding Request)

فصل فرصت از مجله خبری بیزنس راه بنداز پلن را می‌توانید با بیان مشکل شروع کنید، مشکلی از مشتریان که قرار است سازمانتان حل کند. دغدغه اصلی مشتریان شما چیست؟ آن‌ها چگونه مشکلات خود را حل می‌کنند؟ شاید راه‌حل‌های که در حال حاضر برای مشکلات مشتریان وجود دارد، خیلی هزینه‌بر و سخت باشد. بالای صفحه خلاصه اجرایی بیزینس پلن و زیر نام کسب و کار خود را باید به یک جمله کوتاه اختصاص دهید، جمله‌ای کوتاه که خلاصه‌ای از کارهای انجام شده شما را ارائه دهد.

طرح کسب و کار چه کاربردی دارد؟

اگر به دنبال این هستید که نحوه طراحی بیزینس پلن برای جذب سرمایه گذار هستید . فرقی نمی‌کند قرار است چه کسب و کاری را راه‌اندازی کنید و چه میزان بودجه دارید. مهم این است که بدانید اگر قبل از شروع کار درست قدم بردارید و راهتان را به درستی مشخص کنید، خواهید توانست به موفقیت برسید. یکی دیگر از نکات مهمی که موقع نوشتن طرح باید مدنظر داشته باشید این است که بیزینس پلن شما یک سند ثابت و پایدار نیست.

http://dena-blog.ir

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی