معرفی آزمون دولینگو در 16 دقیقه خانه آیلتس ایران | iranbritish

آزمون دولینگو، آزمونیست که به صورت آنلاین برگزار می شود و سطح زبان انگلیسی را در چهار بخش مورد ارزیابی قرار می دهد. تکینیک های بکار گرفته شده در این آزمون با آزمون های تافل و آیلتس متفاوت است. در صورت نقض و زیر پا گذاشتن هر یک از مقررات، طبق قوانین دولینگو، برگزارکنندگان آزمون این حق را دارند که آزمون شما را تایید نکنند یا حتی نتایج آزمون های قبلی تان را بدون استرداد پولتان فاقد اعتبار اعلام کنند. با توجه به قانونی که نقض کرده اید، این مرکز ممکن است شما را بصورت دائمی از شرکت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو محروم نماید. آزمون زبان دولینگو امتحانی است که جهت تعیین سطح درک شما از زبان انگلیسی طراحی شده است. این آزمون را به عنوان یک روش عالی برای معیار میزان توانایی شما به زبان انگلیسی می شناسند زیرا از یک سیستم بسیار سازگار و معتبر استفاده دولینگو می کند.

۳- مصاحبه ویدئویی و نمونه ای از نگارش شما

نکته دیگر این است که سوالات این آزمون، با تکیه بر تکنولوژی هوشمند استفاده شده، در زمان برگزاری آزمون متناسب با سطح زبان متقاضی دچار تغییر خواهد شد. اما برای آشنایی با نحوه سوالات می توانید به سایت اصلی آزمون مراجعه کنید. آزمون دولینگو به عنوان آزمونی که بصورت آنلاین و از راه دور قابلیت شرکت کردن دارد، احتمال تقلب در آن وجود دارد. لذا برگزار کنندگان این آزمون قوانین و مقررات زیادی برای برگزاری هرچه بهتر و عدم تقلب در آزمون دولینگو وضع کرده اند.

  • بسته به میزان تخلف، و با توجه به قوانینی که نقض کرده اید ممکن است داوطلبان به مدت سه ماه از شرکت در ازمون منع شود و یا برای همیشه از شرکت دوباره در آزمون دولینگو محروم شوند.
  • کتاب لغت 504 واژه ضروری علاوه بر آموزش لغات، شامل متن های کوتاه جهت یادگیری بهتر واژگان انگلیسی می باشد و دارای ۴۲ درس و هر درس شامل ۱۲ لغت است که برای یادگیری آسان آن ها پیشنهاد ما استفاده از جعبه لایتنر است.
  • برای کسب آمادگی در آزمون دولینگو شما می توانید در ابتدا با شرکت در آزمون های شبیه سازی شده میزان آمادگی و همچنین نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید.
  • آزمون زبان انگلیسی دولینگو تمام مهارت­‌های زبان انگلیسی از جمله خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن‌ و گوش دادن را مورد سنجش قرار می‌­دهد.
  • هزینه آزمون دولینگو تنها ۴۹ دلار است، اما هزینه آزمون آیلتس و تافل به ترتیب حدود ۲۱۵ و ۲۲۵ دلار می‌­باشند.
  • هدف از طراحی این پرسش ها این است که دانش شما نسبت به واژگان انگلیسی، دستور زبان انگلیسی، تلفظ واژگان انگلیسی، لحن صحیح در بیان واژگان، توانایی خواندن و نوشتن و درک مطلب شنیداری مورد ارزیابی قرار گیر.
معرفی آزمون دولینگو در 16 دقیقه خانه آیلتس ایران | iranbritish

در این بخش، گزینه Buy Now را انتخاب کنید و وارد مراحل خرید آزمون شوید. برای این‌که بتوانید به‌خوبی به سؤالات این بخش پاسخ دهید، بهتر است کتاب‌ها و مقالات غیرداستانی بخوانید. این بخش شامل متن‌های تاریخی و ادبی است و به همین دلیل کسانی که زبان مادری آن‌ها انگلیسی نیست، در درک مفهوم کلی آن و تشخیص کلمات جاافتاده دچار مشکل می‌شوند. مقاله، روزنامه، رمان و هر چیزی که غیرداستانی باشد، می‌تواند به شما کمک کند. با کمی جست‌وجو در اینترنت نیز می‌توانید متن‌های جالب و خواندنی پیدا کنید.

ما هم در این مقاله بارها به قوانین و مقررات آزمون دولینگو اشاره کرده‌ایم. هرچقدر بر اهمیت رعایت قوانین آزمون تأکید شود باز هم کم است. رعایت نکردن هر کدام از قوانین و مقررات آزمون انگلیسی دولینگو، حتی ممکن است موجب محرومیت شما از شرکت مجدد در آزمون شود.

محیط آزمون خود را آماده کنید

حتی آزمون آنلاین هم مراقب امتحان دارد، پس خیلی به فکر روش‌های احتمالی تقلب نیافتید. آزمون دولینگو بهترین گزینه برای کسانی که دنبال یک مدرک معتبر برای مهاجرت هستند و زمان و هزینه براشون حائزاهمیت است . در این متن سعی می‌کنیم از کلیات این آزمون انگلیسی آنلاین باخبر کنیم. آزمون های آیلتس، تافل و دولینگو از معتبر ترین آزمون ها در سراسر جهان به شمار می آیند که بسته به نیاز شما وکشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، می توانید انتخاب کنید که در کدام آزمون شرکت کنید.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی