قیمت و خرید اینترنتی موتور سیکلت جدید صفر نو ایرانی و خارجی فروشگاه پدال | takdoo-تکدو

قیمت و خرید اینترنتی موتور سیکلت جدید صفر نو ایرانی و خارجی فروشگاه پدال | takdoo-تکدو

فروشنده باید برگه استعلام تخلفات رانندگی تسویه‌شده و به‌روز خودرو را به همراه داشته باشد. اما آیا این فروشگاه موتور دلخواه شما را دارد؟ موتور سیکلتی که با جستجو در گوگل یا پلتفرم‌های دیگر به آن رسیده‌اید، شاید به سختی در دسترستان باشد. حتی می‌توان گفت که با اندک بودن نقدینگی، احتیاج به خرید موتور سیکلت اقساطی نیز یکی از واجبات میان مردم به‌شمار می‌رود. پلاک سیاسی مخصوص خودروهای سفارت‌ها است و فقط کارکنان شاغل در سفارت می‌توانند از این خودروها استفاده کنند.

فیلتر بر اساس قیمت:

سامانه قبضینو از آغاز فعالیت خود، خدمت‌رسانی جامع و کامل به تمامی کاربران خود را هدف اصلی قرار داد و تمامی امکانات خود را نیز در راستای همین امر گسترش داد. اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد. سوابق استعلام‌های انجام شده با شماره پلاک در بخش سوابق خدمات پلیس ذخیره می‌شود و در هر زمان قابل دسترسی است. وضعیت کلیه تراکنش‌ها و پرداخت‌های مربوط به خلافی نیز در بخش سوابق ثبت می‌شود.

این پلاک ویژه خودروهای سپاه پاسداران (حرف ث)، ارتش (حرف ش)، نیروی انتظامی (حرف پ)، وزارت دفاع (حرف ز) و ستاد کل فرماندهی نیروهای مسلح (حرف ف) است. کد منطقهٔ صدور پلاک در واقع محل انجام وظیفه تاکسی را مشخص می‌کند. اعداد و حروف این پلاک مشکی بوده و بر روی یک پس‌زمینهٔ زردرنگ چاپ می‌شود. این نوع پلاک به صورت کد منطقه‌ایِ مرکز استان‌ها (غیر از استان تهران) صادر می‌شود. پلاک ملی خودروهای عمومی، پلاکی است که به خودروهای حمل‌ونقل عمومی مانند تریلی‌ها، وانت‌بارها، اتوبوس و مینی‌بوس‌ها و … تعلق دارد. اعداد و حروف این پلاک مشکی است و بر روی یک پس‌زمینهٔ زردرنگ چاپ می‌شود.

پرداخت خلافی موتور سیکلت آنلاین با شناسه قبض و پرداخت سامانه قبضینو امکان پرداخت خلافی با شناسه قبض و پرداخت را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. این روش رایگان است اما امکان پرداخت تمامی جرائم موتور سیکلت وجود ندارد و فقط جریمه‌ای که شناسه پرداخت و شناسه قبض آن را دارید قابل مشاهده است. یکی از ترفندهای موتورسواران برای دور زدن قانون، مخدوش کردن پلاک موتور سیکلت است. چنین عملی به طور قاطعانه در دسته خلافی جای موتور دارد و در زمان دریافت خلافی موتورسیکلت با پلاک، قابل مشاهده است. براساس قوانین راهنمایی و رانندگی مخدوش کردن پلاک موتورسیکلت تخلف است، این کار با جریمه و توقیف موتور همراه است.

  • چرا هیات کارشناسی 5نفره ، راننده را که چندین ماده قانونی را نقض کرده 50درصد و من را که فقط یک ماده را نقض کرده ام 50 درصد مقصر می‌داند؟…
  • پلاک یاب یک اپلیکیشن است که با درج شماره پلاک و کدملی، میزان خلافی موتورسیکلت شما را استعلام می‌‎گیرد.
  • در مطلب به بررسی طرح ساماندهی موتورسیکلت‌ها در سطح شهر تهران می‌پردازیم.
  • جریمه‌های خودرو شامل جریمه تسلیمی، الصاقی، دوبرگی، دوربین، خودداری، کرونایی، انتقال به پارکینگ و بدحجابی هستند.
  • حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم.

سامانه قبضینو به محض ثبت جرائم در سامانه آنلاین پلیس، خلافی موتور سیکلت شما را با جزئیات کامل نمایش می‌دهد. تصویر جریمه دوربین‌های پلیس راهنمایی و رانندگی نیز برای کلیه تخلفات موتور سیکلت قابل مشاهده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ترخیص خودرو و موتور سیکلت توقیفی در کانال تلگرام موضوعات حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون ترخیص خودرو و موتور سیکلت توقیفی پاسخ دهند.

کشف ۶۵ کیلوگرم هروئین در غرب تهران

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی