طراحی بیزینس پلن برای جذب سرمایه گذار خارجی و داخلی بیزینس پلن | businesset

این دوره همچنین شامل چارچوب‌ها، داستان‌های الهام‌بخش و ابزارهای عملی برای هدایت رشد و نوآوری در سازمان‌هایی با هر اندازه یا بخش – انتفاعی، دولتی یا غیرانتفاعی است. اگر می خواهید ایده های بزرگ به واقعیت تبدیل شوند، طراحی کسب و کار ممکن است برای شما مناسب باشد. آیا تا به حال سعی در راه اندازی کسب و کاری داشته اید و با کمبود سرمایه مواجه باشید؟ پیش آمده کسب و کاری را شروع کرده باشید و در میانه راه با مشکلاتی مواجه شوید که اصلا فکرش را هم نمی کردید؟!

http://dena-blog.ir

تاکنون بیش از 230 مارکتینگ پلن برای کارفرمای ایرانی و غیرایرانی تهیه شده است. در این مقاله، با توجه به وجود ابهام‌ها و بی‌دقتی‌ها در نحوه طراحی و تدوین یک کسب و کار، برخی از مهم‌ترین نکات مربوط به طرح تجاری را از تعریف اولیه تا نحوه نگارش ارائه می شود. یک طرح کسب و کار به شما کمک می کند که به خودتان و دیگران ثابت کنید که آیا ایده کسب و کار شما ارزش پیگیری دارد یا خیر. برای پر کردن بوم مدل کسب و کار، باید در مورد هر یک از عناصر فوق، طوفان فکری راه بیندازید و تحقیق انجام دهید.

تصمیمات استراتژیک را با اطمینان می‌گیرید.

بحث بازاریابی و مسئله استراتژی فروش، دو مسئله متفاوت و جدا از یکدیگر هستند. البته استراتژی فروش بخشی از بازاریابی به‌حساب می‌آید اما ابداً نباید این دو مسئله را یکسان فرض کنید. ضمناً لازم است که درصورت داشتن هیئت مدیره، اعضا را به صورت دقیق مشخص کنید و آن‌ها را در این قسمت معرفی کنید. اولویت در این مجموعه رضایت دانشجویان و مشتریان است پس تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین کیفیت را ارائه دهیم. بعد از قیمت گذاری و دریافت مشاوره، قرارداد ساخت اپلیکیشن، فازبندی و نحوه پرداخت برای شما ارسال خواهد شد. محلی که قرار است به این آموزش گوش دهید باید محیطی آرام مثل دفتر کار یا اتاق خواب باشد.

  • مشخص کنید مشتریان، از کجا و چگونه خرید می کنند، رفع نیازها، زمانبندی و غیره را تعیین نمایید.
  • ممکن است که بخش‌های مهم بیزینس پلن، به شما تعلق نداشته باشد، ولی این موضوع بسیار مهم است که شما در پی آینده باشید و برای آن وقت بگذارید.
  • در این زمینه نحوه جذب و نگهداری شرکت از مشتری برای شرکت و چگونگی دستیابی به مصرف کننده توضیح داده شده است.
  • و در بخش فروش، باید تیم خود را توصیف کرده و فرآیند آموزش، استراتژی ‌های فروش و جذب نیرو و تحلیل مشتریان بالقوه را مدنظر قرار دهید.
در بازاریابی محتوا، نکات و اطلاعات مفیدی به صورت رایگان منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. بازاریابی محتوا یک هدف اصلی را دنبال می‌کند و آن هم اینکه مشتریان هدف را با سازمان آشنا کند. بازاریابی محتوا صرفاً شامل محصولات، خدمات و یا مزایایی که ارائه می‌دهید، نیست، بلکه در مورد نیازها، خواسته‌ها و علاقه‌مندی‌های مخاطبان هدف شما صحبت می‌‌کند. شما یک نمای کلی از انواع تبلیغاتی که می‌خواهید انجام دهید را در بخش بازاریابی و فروش فصل اجرای بیزینس پلن خود باید بیان کنید.

بیزینس پلن ساده

در این زمینه مجله خبری بیزنس راه بنداز جذب و نگهداری شرکت از مشتری برای شرکت و چگونگی دستیابی به مصرف کننده توضیح داده شده است. همچنین برنامه‌های تبلیغاتی بازاریابی و اینکه از طریق چه نوع رسانه ای این کمپین‌ها وجود خواهد داشت، شرح داده خواهد شد. این طرح می‌تواند یاری‌رسان کارمندان و مدیران برای انجام وظایفشان در راه رسیدن به اهداف باشد و یا برای جلب نظر خوانندگان این طرح که می‌توانند سرمایه‌گذاران بالقوه باشند مورد استفاده قرار گیرد. نوشته‌ای که نشان می‌دهد نقشه و برنامه شما چیست و چگونه و به چه روشی به هدف خود دست خواهید یافت. گروه بعدی بانک‌ها یا وام دهندگانی هستند که برای اطمینان از بازپرداخت به موقع وام باید اعداد برنامه کسب و کار شما و میزان درآمد احتمالی آتی را ببینند. بخش پیش بینی مالی در برنامه کسب و کار برای دو گروه ارائه می‌شود.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی