شارژ کارتریج، قیمت شارژ کارتریج در محل آچارباز

پرینتر رو روشن کنین و یه برگه باهاش چاپ کنین تا مطمئن بشین که فرایند شارژ کارتریج درست انجام شده و دستگاه به خوبی کار میکنه. برای شرکت در دوره‌ آموزش شارژ کارتریج نام دوره را در قسمت مربوطه بنویسید. از زمان ثبت سفارش تا حضور متخصص امر و شارژ انواع پرینتر این پشتیبانی وجود دارد. پین ورک می‌خواهد مطمئن شود که سفارش شما بدون نقص و به‌طور کامل انجام شده است. چاپگرها و پرینترهای معروف به لیزری معمولا با پودری موسوم به تونر شارژ می‌شوند.

محدودیت خاصی در شارژ دوباره کارتریج های موجود در بازار نیست چرا که مدل ها متفاوتند، قطعات استهلاکی متفاوتند و تکنسین یا شارژ کننده کارتریج چقدر می تواند مجرب باشد تا به قطعات داخلی آن آسیب نزند. البته کارتریج موقعی در حالت شارژ دوباره قرار می گیرد که بدنه نشکسته باشد. قطعات داخلی کارتریج مانند پین ها و چرخ دنده ها اگر شکسته یا خرد شده باشند، می توان گفت کار کارتریج تمام است و احتمالاً دیگر قابل شارژ نباشد. کارشناسان ما این موارد را در نظر گرفته و به شما اطلاع می دهند.

شارژ کارتریج، قیمت شارژ کارتریج در محل آچارباز

قسمتی از کارتریج سامسونگ که جلوی شما قرار گرفته‌است نیز دو پیچ وجود دارد. پس از متصل‌کردن دو قسمت کارتریج، نوبت آن است که میخ‌ها را سرجای خود قرار دهید؛ برای انجام این‌کار، نیازی به ابزار ندارید. در قسمت جوهر اضافی کارتریج، یک فنر وجود دارد که شما باید آن را خارج کنید و سپس روکش پلاستیکی موجود در این قسمت را بردارید.

حتما می دانید که یکی از قطعه های اصلی پرینتر برای چاپ کارتریج ها هستند. این قطعه مصرفی به ازای انجام تعداد معینی پرینت و یا دوره ای که برای استفاده از آن در نظر گرفته می شود به اتمام می رسد و لذا دیگر پرینتر قادر به چاپ نخواهد بود. پس برای از سر گیری مجدد استفاده از پرینتر می بایست برای شارژ کارتریج لیزری اقدام کنید.

  • تونر باقی مانده در مخزن ذخیره‌ی تونر را به کمک دستمالی مناسب و کمی مرطوب، به آرامی پاک کنید.
  • اگه نیاز به کمک تخصصی تر داشتین میتونین با همکارای ما در نمایندگی تعمیرات اچ پی مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرین و راهنمایی های کاربردی رو دریافت کنین.
  • با تعویض درام یا پاکسازی هد، که معمولا در حین شارژ کارتریج انجام می شود، مشکل برطرف می گردد.
  • کارتریج‌های اصل به تعداد دفعات بیشتری شارژ می‌شوند و افت کیفیت آن‌ها کمتر است.
شارژ کارتریج های اصلی بهتر از شارژ کارتریج نوع تقلبی آن می باشد. همانطور که احتمالا تجربه اش را دارد پرینترها دارای انواع و اقسام مختلفی هستند و برندهای مطرح و غیر مطرح بسیاری اقدام به تولید آنها می کنند. پس از ثبت درخواست یا هماهنگی تلفنی با کارشناسان ما، شارژ کارتریج بین ۱۵ الی ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. تاکنون بیش از هزاران کارتریج را با موفقیت و با کیفیت بالا شارژ نموده است. تونر استفاده شده مرغوب ترین تونر شارژ موجود در بازار می باشد . هر نوع مشکلی که شما بعد از تعمیرات داشتید ، با تماس با بخش پشتیبانی شرکت میتوانید توضیحات را بدهید و دوباره برای شما به صورت کاملا رایگان تکنسین اعزام میشود .

برای شارژ تونر کارتریج پرینتر کانن، اول دستگاه خاموش شده و پوشش کناری آن برداشته می شود. پس از آن باید درام از بخش سفید آن نگه داشته شده و بیرون بیاید. در کارتریج جوهر افشان هم مانند کارتریج لیزری دو بخش وجود دارد که شامل جوهر و هد است.

بعد از تموم شدن کار، اطراف منافذ ورودی جوهر رو تمیز کنین و کارتریج رو با دقت در محفظه ی مخصوصش جایگذاری کنین. با استفاده از یه سرنگ خالی، کارتریج رو هواگیری کنین و از عدم وجود هوا در اون اطمینان حاصل کنین. تخصصی دارید؟ همین الان به متخصصین پین ورک بپیوندید و کسب درآمد کنید. کد های خطای ماشین لباسشویی الکترولوکس اگر ماشین لباسشویی شما از هر برندی دچار خرابی و مشکلی شد،…

البته بهتر است قبل از این آموزش یادآوری کنیم که اگر مهارت کافی برای انجام این کار را ندارید، حتما از متخصص در این زمینه کمک نحوه شارژ کارتریج hp بگیرید. در صورت مصرف اداری و درخواست تعدادی شارژ کارتریج، پیک رایگان خواهد بود. اکنون وقت آن رسیده است که دو بخش اصلی کارتریج لیزری خود، یعنی بخش جوهر اضافی و بخش تونر، را از هم جدا کنید. در این مرحله، مطابق تصویر زیر، قسمت تونر کارتریج را با دست نگه دارید و دو بخش کارتریج را از هم جدا کنید.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی