ساخت، خرید وفروش دستگاهای تولید دستمال کاغذی وبسته بندی نماد صنعت ایرانیان | irandastmalkagaz

ارائه خدمات پس از فروش خوب و تحویل به موقع، ما انتظار داریم که شریک طولانی مدت خود در چین بمانیم. سایت ماشین ساز در این مقاله قصد دارد به دستگاه دستمال کاغذی بپردازد و آن را از ابعاد گوناگون مورد ب… اغلب استفاده کنندگان از این محصول برای استفاده روزمره هستند که شاید از طریقه تولید و ماده اولیه دستمال کاغذی مطلع نباشند. قیمت این نوع از دستگاه ها علاوه بر این که در قیمت نهایی محصول تاثیر گذار است با توجه به جایگاه مهم در خط تولید باید به درستی از دستگاه تولید دستمال کاغذی شرکت ایران دستمال کاغذی آن مراقبت کرد.

تولید و ساخت دستگاه دستمال کاغذی رولی و اقتصادی

از مراحل ساخت دستمال کاغذی توسط دستگاه دستمال کاغذی، رنگ می باشد. همانگونه که بیان شد در طول پروسه خمیر کردن، رنگ دستمال سفید می شود. چنانچه تمایل به تولید دستمال کاغذی رنگی دارید، می توانید به آن رنگ مورد نظر را اضافه نمایید. در این خط تولید دستمال های کاغذی 100، 200، 300 برگی به صورت فول کات یا همان قطع کامل و بدون پرفراژ تولید می شوند. بعضی از این دستگاه ها مجهز به دستگاه امباس و دستگاه چاپ هستند، که می توانند روی محصولات طرح مورد نظر را حک و یا چاپ کنند.

قیمت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های دوخت کمتر است بنابراین برای کسانی که بودجه زیادی در اختیار ندارند بسیار مناسب است. در این قسمت از مقاله قصد داریم به توضیح کلی چگونگی ساخت دستمال کاغذی بپردازیم. همانطور که میدانید ماده اصلی تشکیل دهنده دستمال کاغذی درختان هستند. پس در مرحله اول در کارخانه مخصوص پوست درختان و لایه خارجی آن را تا جایی که ممکن باشد میگیرند و جدا میکنند. سپس برای آنکه خمیر چوب راحت تر تهیه شود چوب ها را به اندازه های کوچک و نازک تبدیل میکنند.

فروش ماشین آلات خط تولید دستمال کاغذی

دستگاه دستمال کاغذی خانگی یکی از انواع دستگاه ساخت دستمال کاغذی می باشد که می تواند با برق یک فاز خانگی کار کند. قیمت دستگاه تولید دستمال کاغذی در منزل با توجه به خصوصیات و امکاناتی که دارد بسیار مناسب و اقتصادی می باشد. همچنین از اهمیت زیادی جهت خرید و آغاز تولید دستمال کاغذی در خانه برخوردار می باشد.

ساخت، خرید وفروش دستگاهای تولید دستمال کاغذی وبسته بندی نماد صنعت ایرانیان | irandastmalkagaz

سیستم رنگی در این خط تولید قادر به رنگ کردن دستمال کاغذی ها در رنگ های دلخواه و سفارشی از رنگ های تیره تا روشن را دارد. بدیهی است که برای شروع کار نیاز به سرمایه‌گذاری بالایی دارید اما به دلیل پرمصرف بودن دستمال کاغذی، سرمایه اولیه در کوتاه مدت بازگشته و کارخانه به سود می‌رسد. هزینه‌های خرید زمین و ساخت زیربنا بسته به محل احداث کاملاً متفاوت است؛ اما هزینه خرید دستگاه‌های تولید تیشو را می‌توان بین 20 تا 60 میلیون برآورد کرد. هزینه مربوط به دریافت مجوز بیش از یک میلیون تومان برآورد می‌شود. استخدام کارکنان نیز بسته به قوانین وزارت کار انجام می‌گیرید. با اینکه در تمامی دنیا، تولیدکنندگان دستمال کاغذی، آن را در ابعاد ثابتی به فروش می‌رسانند اما در ایران هیچ استاندارد ثابتی برای این کار تدوین نشده است و از این رو ممکن است در ابتدای مسیر به مشکل بربخورید.

  • در بین انواع دستگاه های دوخت نامبرده شده ،دستگاه دوخت ریلیمحبوبیت بسیاری دارد چرا که با قیمت مناسب ، قابلیت دوخت سریع و راحت تر را نسبت به دو مدل دیگر به شما می دهد.
  • حتما انواع متنوعی از دستمال کاغذی را با شکل های مختلف مثلث، مربع و مستطیلی دیده اید که در این مرحله شکل های مختلف را به خمیر داده اند.
  • این خط تولید، مجهزبه دستگاه پرفراژ می باشد، که سوراخ هایی به عنوان خط برش را، بر روی دستمال ایجاد می کند.
  • این خط تولید از پیشرفته ترین خطوط تولیدی می باشد که برای راه اندازی کارخانجات بزرگ تولید دستمال کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ظرفیت تولیدی بسیار بالایی می باشد.
  • صعود آگهی شما به بالای لیست، باعث نمایش بیشتر و بهتر آگهی شما شده و منجر به افزایش کلیک و بازدید آگهی می شود.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی