راه اندازی یا خرید بیزینس در کانادا + بهترین بیزینس‌ها برای خرید 2022 | businesset

در این صورت مجله خبری بیزنس راه بنداز دارید که سرمایه مورد نیازتان را از سرمایه گذاران دیگر دریافت کنید. اول باید از خودتان بپرسید که ایده شما قرار است برای چند گروه از افراد ارائه شود. به بیان بهتر چه افرادی به کسب و کار شما نیاز دارند و از آن استقبال خواهند کرد؟ در این مرحله باید گروه مخاطبان خود را مشخص کرده و بازار هدف‌تان را بررسی کنید.

  • بسیاری از طراحان معروف، کار خود را با بیزینس‌های کوچک شروع کردند و پله‌پله بیزینس خود را گسترش داده و به برندهایی معروف تبدیل شدند.
  • فراتر از بیمه شغلی مورد نیاز قانونی، بیزنس شما ممکن است به حمایت بیشتری نیاز داشته باشد.
  • هزینه برای ثبت اپلیکیشن ویزا و بررسی درخواست شما به شرایط برنامه مورد نظر و قوانین دولتی این کشور بستگی دارد.

با خرید خشکشویی های قدیمی و به روز کردن تجهیزات، تعمیرات لازم و اضافه کردن خدمات قابل ارایه و اضافه کردن کارمندان می توان یک کسب و کار پر سود را راه اندازی کرد. خرید خشکشویی در کانادا به طور متوسط هزینه ای حدود 100 تا 200 هزار دلار کانادا را در بر خواهد گرفت. مهاجرت از طریق ثبت شرکت و یا راه اندازی بیزنس در کانادا یکی از راه های اخذ ویزای کار این کشور است. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا که دارای سوابق مدیریتی خوبی هستند با تاسیس و یا مالکیت بیش از 50 درصد یک بیزنس در کانادا، می توانند دریافت اقامت دائم را تسهیل کنند.

مزایای راه اندازی بیزنس در کانادا

در حالی که در ابتدا باید مقداری از پول شخصی خود را در تجارت خود سرمایه گذاری کنید، باید به کمک های مالی و وام های موجود از طریق دولت توجه کنید تا به شما کمک کند. آنچه شما باید درک کنید این است که دولت کانادا می خواهد بیزنس کوچک شما موفق شود. همانند موارد پیشین که ذکر شد، اخذ اقامت دائم در کانادا از طریق راه اندازی بیزنس بعد از 5 سال زندگی در کانادا صورت می گیرد. برنامه استارت آپ جذاب است زیرا به حداقل سرمایه اولیه نیاز ندارد، نیازی به ارزش خالص وجود ندارد و متقاضیان می توانند در هر نقطه از کانادا زندگی کنند. علاوه بر این، اگر بیزنس با شکست مواجه شود، بر وضعیت اقامت دائم شما تأثیری نمی گذارد. برای واجد شرایط شدن برای مهاجرت تحت برنامه Executive Express Entry، افرادی که قصد راه اندازی بیزنس در کانادا را دارند باید چندین مرحله را طی کنند.

استراتژی های مؤثر فروش

یکی دیگر از بیزینس‌های پرسود و همچنین مفرح که باعث بهبود روحیه‌ی شما می‌گردد، پرورش، تکثیر و رشد گیاهان زینتی می‌باشد؛ گیاهانی مانند انواع گل‌ها، درختچه‌ها و… . شما می‌توانید این گیاهان را هم در حیاط خانه‌تان و هم در محیطی حرفه‌ای مانند گلخانه‌ها پرورش دهید و سپس به‌صورت شخصی (فروش آنلاین یا حضوری به افراد مختلف) و یا عرضه به گل‌فروشی‌ها، آنها را به فروش برسانید. پس از اینکه گستردگی و بزرگی بازار هدف خود را مشخص کردید، باید ویژگی‌های جامعه‌ی هدف یا همان بازار هدف خود را مشخص کنید. قبلاً گفتیم که با افراد با تجربه در زمینه کاری‌تان مشورت کنید و از آن‌ها بخواهید که مشکلات احتمالی را برایتان شرح دهند. این کار به شما کمک می‌کند تا آمادگی بیشتری داشته باشید و راه حل بسیاری از مسائل پیش رویتان را از یک فرد باتجربه دریافت کنید.

اصلا هدف بازاریابی هم همین هست که مشتری را به خوبی بشناسد و بفهمد، تا به این ترتیب بتواند محصولات و خدماتی را ارائه دهد که برای او مناسب باشند و خود به خود فروش بروند. ولی اگر کسب و کار شما تولیدی هست، قطعا بیش از یک میز و کامپیوتر می‌خواهید؛ در این صورت باید توجه داشته باشه که کار در منزل باعث آزار خانواده و همسایه‌هایتان نشود. همچنین در صورتی که به فضایی برای ذخیره محصولات نیاز دارید، می‌توانید از انباری خانه‌تان استفاده کنید و یا یک جای کوچک و ارزان قیمت برای آن اجاره کنید. اگر می‌خواهید در کسب و کار خود موفق باشید، انجام این برنامه ریزی برای‌تان ضرروی است.

http://dena-blog.ir

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی