راه اندازی کسب و کار موفق + 50 نکته طلایی رسا | businesset

کاش میشد دو سه تا کسب و کار موفق ایرانی رو از جنبه های مختلف بیزینسی برررسی کنین. این مقاله به کوشش یوسف حاجی قاسمی، جهانگرد جیحون، بیتا جیحون و دیگر اعضای تیم تحریریه رسا تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در فضای کسب و کار و آگاهی بخشی به مدیران و کارمندان داشته باشیم.

۲۲- تجارتتان را توسعه دهید

باید نسبت به راه اندازی رستوران طبق سیستم ها و رویه های اثبات شده متهعد شوید. نقل مطالب متمم به هر شیوه و با هر عنوان، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند. دسترسی کامل به مجموعه درس‌های کارآفرینیبرای اعضای ویژه متمم امکان‌پذیر است. در یک کار دو نفره، این مسئله به یک تقسیم وظایف ساده منتهی می‌شود و در کاری که کمی بزرگتر است، در پاسخ به آن باید ساختار یک تیم را تعیین کرد. در واقع باید اولویت شما انجام فعالیت های مفید باشد که بیشترین نتایج را برای تان دارد. از جای خود بلند شوید و محکم بایستید تا فضای بهتری برایتان ایجاد شود و دست‌تان را روی قلب تان بگذارید.

  • اما اگر کسب‌وکار بزرگی با کارمندان زیاد دارید، بهتر است اعضای اصلی را مختصر معرفی و وظایفشان را تعریف کنید.
  • بدیهی است که در صورت ورشکستگی شرکت ممکن است ، فرد کليه دارايی خود را از دست بدهد.
  • اولین مرحله برای ثبت شرکت در کانادا داشتن یک اسم تجاری کاملا رسمی است که شرکت با آن شناخته شود.
  • اگر بدون هدف و ناشیانه شروع به کار کنید، ممکن است آنگاه که به خود می‌آیید، غرق در مشکلات کاری ریز و درشت باشید و نه تنها چیزی عایدتان نشود بلکه ضرر هنگفت هم از نظر مالی و زمانی متحمل شوید.
  • همچنین می‌توانید برای افراد زیادی محصول تولید کنید؛ اما سعی کنید حداقل اوایل شروع کار، روی بخش خاصی کار کنید و تمرکز خود را بر آن بگذارید.

در شرایطی که بخواهید یک بیزینس از قبل تاسیس شده را خریداری کنید، نیاز است تا مبلغ تمکن مالی مورد نظر را از قبل داشته باشید. البته، برای خرید یک بیزینس در این کشور، شما می توانید از طریق همکاری نیز اقدام کنید و به صورت گروهی یکی از بیزینس ها را خریداری کنید. در مورد مجوزهای تاسیس بیزینس در کانادا، شما باید دقت داشته باشید که این مجوزها شامل دو بخش فدرال و ایالتی خواهد بود.

http://dena-blog.ir

یعنی باید قبل از هر اقدامی مجله خبری بیزنس راه بنداز فردی ، خانوادگی ، اجتماعی و اقتصادی خود را ارزیابی کنیم و چنانچه شرایط مهیا می باشد اقدام به راه اندازی کسب و کار شود شود. در غیر این صورت باید از ورود به این عرصه خودداری شود چرا که احتمال شکست پروژه بیش از ۸۰% خواهد بود. کارآفرینان توانایی خوبی در تجزیه و تحلیل شرایط محصول یا خدمتی که عرضه می کنند را دارند. آنها به درستی شرایط بازار را درک و نیازهای بازار را به خوبی شناسایی و بر پایه این نیازها تصمیمات لازم را اتخاذ می کنند.

شرایط مختلفی در آن فراهم شده است تا افراد خارجی بتوانند در این کشور یک بیزینس موجود را خریداری کنند و از آن به بعد مدیریت این بیزینس را بر عهده بگیرند. راه اندازی بیزینس در کانادا همیشه از صفر شروع نمی شود و شما می توانید از بین تجارت های موفق این کشور، بهترین آن ها را انتخاب و بر اساس شرایط خود حق امتیاز آن را خریداری کنید. تجارت ها و ایده هایی در این کشور عملی هستند که بتوانند نقش مهمی در رشد اقتصادی و تجاری آن داشته باشند. بهتر است قبل از ارائه طرح تجاری تان به اداره مهاجرت این کشور یا شرکت های سرمایه گذاری، در مورد ایده های تجاری کمی تحقیق کنید و فهرست کاملی از این ایده های عملی را آماده کنید. برای راه اندازی بیزینس در کانادا شما می توانید از طریق تاسیس کسب و کار نیز اقدام کنید.

ورود و ثبت نام

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی