راه اندازی بیزینس در کانادا ؛ ایده های مختلف و هزینه ها! تراست بیزینس | businesset

مونترال به عنوان یکی از مجله خبری بیزنس راه بنداز شهرهایی نام گرفته است که دارای اکوسیستم استارتاپی عالی در جهان است. این شهر میزبان صدها شرکت استارتاپی و تجارت های نوپا است که هر کدام از آن ها به یک تجارت بی نظیر و پر بازده تبدیل شده اند. باید اشاره کرد که مونترال یکی از شهرهای مهم ایالت کبک است که در مجاورت رودخانه سن لورنزو قرار گرفته است و به عنوان یکی از مدرن ترین شهرهای این کشور شناخته می شود. در این شهر، فرهنگ های مختلف در کنار هم زندگی می کنند و در کنار پیشرفت بی نظیر شهر، شما در آن به طبیعت زیبایی نیز دسترسی دارید. باید اشاره کرد که مزیت مهم این شهر مجاورت با مناطق صنعتی مختلف و پیشرفته جهانی است که شرایط ایده آلی برای استارتاپ ها و تجارت های نوپا به وجود خواهد آورد. در این روش شما به یک ایده تجاری خوب نیاز خواهید داشت یا باید به دنبال خریداری بیزینس هایی باشید که از قبل تاسیس شده اند.

http://dena-blog.ir

بیمه و شرایط مالیاتی مسئله مهمی است که در همان ابتدای تاسیس بیزینس در کانادا باید روی آن وقت بگذارید. خرید بیمه می تواند نگرانی های شما را از نظر مشکلات آینده تجاری راحت کند و متخصصان توصیه می کنند برای تمامی تجارت ها و کسب و کارها باید شرایط بیمه در ابتدا مشخص باشد چرا که این کار در شرایط ضرر و زیان از شما پشتیبانی خواهد کرد. برنامه خود اشتغالی کانادا، بیشتر برای افرادی است که در یکی از زمینه های هنری، ورزشی یا کشاورزی توانایی دارند. تفاوت بسیار مهم راه اندازی بیزنس از طریق خود اشتغالی در کانادا نسبت به سایر روش ها در این است که شما نیازی به اثبات تمکن مالی برای راه اندازی بیزنس ندارید و شرایط دیگری برای این کار باید انجام دهید. مثلا شما باید اثبات کنید که حداقل 2 سال سابقه کاری در خصوص حوزه مد نظر خود برای خود اشتغالی دارید.

  • یکی از سوالات افراد علاقه مند به مهاجرت همیشه این است که کدام کشور برای آن ها مناسب است و در صورتی که قصد سرمایه گذاری و راه اندازی یک کسب و کار کوچک را داشته باشند کدام کشور برای این هدف مناسب تر است.
  • در نهایت بعد از سپری شدن این همکاری 5 ساله، کل پول به شما برگردانده خواهد شد.
  • براساس روشهای سنتی، گاهی جرقه شروع یک بیزینس یا تجارت از محافل و میهمانی های خانواده ها و گاهی نیز براساس تصمیمات هیجانی و سریع زده می شود.
  • کار با این نوع تجارت های زنجیره ای بسیار مفید است؛ چرا که این دسته از بیزینس، مشتری های خود را همیشه دارد و نیازی به جذب مشتری جدید نمی باشد.

همچنین در خصوص فرم بیزینس می توان به proprietorship (یک نفر مالک) ، Partnership (چندین مالک)، Corporation (شرکت که در حالتهای مختلفی از نظر مسئولیت می تواند ثبت گردد و یک یا چند مالک داشته باشد). اکثر شهر ‌های بریتیش کلمبیا از شما می‌خواهند که مجوز بیزنس دریافت کنید، که به شما اجازه می‌دهد تا بیزنس خود را در محل خود (چه در خانه‌تان یا در یک فضای تجاری) در آن شهر اداره کنید. بسته به نوع بیزنسی که دارید، این مرحله ممکن است از نظر پیچیدگی متفاوت باشد. قبل از اینکه شروع به محدود کردن جستجوی خود کنید، برای تعیین بهترین ارزش و استراتژی تحقیق کنید. اگر در این مرحله متوجه شدید که برای فعالیت به بودجه بیشتری نیاز است، باید یک استراتژی برای به دست آوردن آن هزینه ایجاد کنید. یک بررسی کامل از منابع خود انجام دهید تا یک بودجه ثابت برای سال اول خود ایجاد کنید.

حداقل مبلغ راه اندازی بیزنس در استان های مختلف کانادا

باید بدانید که مشتریان امروزی آگاه تر شده اند و قبل از خرید محصول، در گوگل سرچ می کنند و از نظر مصرف کنندگان شما باخبر می شوند. بعد از اینکه کسب و کاری راه اندازی کردید حالا شما به عنوان صاحب کسب و کار می توانید با تعیین هدف، زمان و انرژی خود را صرف امورات مهم شرکت کنید. چون شما همیشه به انتخاب بازار درست و تولید محصول درست برای مخاطب درست نیاز دارید. در نهایت این انتخاب های شماست که سود یا زیان شما را رقم می زنند.

گام دوم: انتخاب بازار هدف

ولی می توان با مطالعه عمیق تر، سرمایه گذاری را با دید بلندمدت تری ترتیب داد تا نیاز به کنار گذاشتن طرح اولیه پس از انجام تشریفات قانونی مهاجرت نباشد. در حقیقت بیزینس را با دید بلند مدت و ایجاد یک منبع درآمد انتخاب نمایند تا حتی در صورت تصمیم به فروش آن در آینده، دارای ارزش مناسب باشد. برنامه ویزای استارت آپ یکی از مزایای اصلی راه اندازی بیزنس در کانادا است.

دفتر ما در کانادا

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی