راه اندازی بیزنس در کانادا ؛ اخذ اقامت کانادا از طریق راه اندازی بیزنس تراست | businesset

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید. متقاضی تجربه سرمایه‌گذاری خارجی و سابقه‌ای مدیریت تأیید شده و قابل ‌انتقال را داشته باشد . معامله حقوقی با فروشنده از طریق یک قرارداد کاملا قانونی انجام شود. مجوز اداره مهاجرت، به طور همزمان، بنام شخصی که قرارداد را امضا میکند، فعال و معتبر باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان لطفا عملیات ورود یا ثبت نام را انجام داده، سپس سوال خود را مطرح نمایید. استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

http://dena-blog.ir

اگر این گام را با آگاهی بردارید، احتمال موفقیت خود را افزایش داده اید. شما باید یک نقشه راه و مدل درآمدی مشخصی که جزئیاتش هم روشن شده است، برای کسب و کارتان تعیین کنید. مدل درآمدزایی خود را باید مشخص کنید و با چشمانی باز و واقع گرا عمل کنید. برای راه‌اندازی یک بیزینس شخصی، باید قبل از هر چیز باید این نکته را در نظر داشته باشیم که چنین کاری ریسک بالایی دارد.

مزایای راه اندازی کسب و کار شخصی

وب‌مجله خبری بیزنس راه بنداز‌های کاریابی یکی از پربازدیدترین و پرکاربرترین وب‌سایت‌ها محسوب می‌شوند. در هر صورت شما باید چیزی را به فروش برسانید، ممکن است محصول خاصی داشته باشید، خدماتی ارائه کنید یا حتی علم و هنرتان را بفروشید. اگر کیفیت محصول و خدماتتان پایین باشد، مشتریان و وجهه‌ کاری خود را همان ابتدا از دست می‌دهید. از آن به بعد نه تنها از صفر بلکه باید از منفی شروع کنید؛ زیرا دیدگاه افراد در موردتان منفی شده است. به عنوان مثال اگر می‌خواهید محصولات و خدماتتان در دید عموم باشد، بهتر است جایی را که رفت و آمد بیشتری دارد انتخاب کنید یا از ویترینی با کارایی بالا بهره ببرید. بدانید چقدر فضا نیاز دارید، تابلوی محل کسب و کارتان را در کجا باید نصب کنید و چگونه آن را طراحی کنید.

چطور کسب ‌و کار شخصی خود را راه اندازی کنیم؟

حتی اگر برای شروع پول زیادی به دست نمی آورید، ممکن است لازم باشد فوراً برای GST/HST ثبت نام کنید زیرا اعتبارات مالیاتی ورودی، اساساً راه شما برای بازگرداندن GST/HST است که بیزنس شما در خرید برای استفاده تجاری پرداخت کرده است. این موضوع به شما این امکان را می دهد که همه چیز را در مورد صنعت، محصولات و بازار بیزنس خود به طور کامل بررسی کنید. کارهایی مانند تولید ترشی خانگی، ساخت عروسک، چرم‌دوزی، لواشک‌های خانگی، تولید روغن از دانه‌های روغنی مانند کنجد، پرورش زنبور عسل، تولید میوه خشک و… برای داشتن یک وب‌سایت فروشگاهی ساده، تنها نیاز به خرید دامنه و هاست، قالب و بعضی افزونه‌ها دارید.

ساخت وب‌سایت و شروع فروش اینترنتی

ابتدا بر روی بازار‌های کوچک متمرکز شوید و بعد از کسب اعتبار وارد بخش‌های دیگر شوید. کسانی که برای شغل خود دورنمای مشخصی را تصور می‌کنند و آن را باور دارند، همچنین از یک جای کوچک شروع می‌کنند؛ از دو شرط لازم برای رشد سریع برخوردارند. اگر بخوایم آسون تر بگیم همون رسالت شماست که از انجام دادنش لذت می برید .

  • عکاسی، شغلی جذاب و پرسود برای کسانی است که دنبال کسب و کار کوچک و هنری می‌گردند.
  • ای کاش راه اندازی کسب و کار به همین راحتی بود و با پا روی پا گذاشتن، سودهای میلیاردی نصیبمان می‌شد!
  • با این حال، به صورت معمول ثبت یک شرکت در کشور کانادا در دولت فدرال ۵ روز کاری زمان نیاز دارد.
  • برخی از افرادی که قصد راه اندازی بیزنس در کانادا را دارند، ترجیح می دهند بیزنس های فعال را بخرند به جای اینکه خودشان بیزنسی راه اندازی کنند.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی