دوره جامع کارشناس بازاریابی و فروش سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی فارس | آموزشگاه آپادانا تبریز

حالا هر کسی می‌خواهد به دنیای کاری ما وارد شود، کانال ایشان رو می‌دهم که برود آنها را گوش کند. محمدمهدی ربانی مدرس این دوره غیر از این‌که دانش بازاریابی روز دنیا را به شما آموزش می‌دهد، قصد دارد تجربیات خودش را که در سال‌های زیاد به‌دست آورده به شما منتقل کند. در هر کسب و کاری که باشید، در حقیقت در «کسب و کار بازاریابی» هستید. این دوره براساس ایده ثابت شده هاروارد در کسب‌وکارها، بنا شده است.

  • هزینه کلاس بازاریابی و فروشنده حضوری در مجتمع فنی آریا تهران با توجه به این که این دوره به صورت خصوصی برگزار می شود ساعتی ۱۰۰ هزار تومان می باشد.
  • کسی که همیشه نگاه منطقی به قضایا داره و عادلانه برخورد می‌کنه.
  • بازاریابان باید سخنور خوبی باشند و همیشه با فکر جلو بروند و سر رشته صحبت را در دست مشتری داده و بتوانند فرد را متفاعد به صحبت کردن بکنند.
  • شما متوجه می‌شوید که کسب و کارهای اینترنتی بزرگ ایرانی، چگونه رشد کردند و به جایگاه‌های امروز خود رسیدند.
دوره جامع کارشناس بازاریابی و فروش سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی فارس | آموزشگاه آپادانا تبریز

مهمترین نکته در تعامل کاری با آقای طالبی اینه که پاسخ هاشون شفاف و قابل اندازه گیریه. اگر قول همکاری میدن کاملا مشخصه چطور و چه زمانی انجام میشه و اگر نخوان همکاری کنن یا میسر نباشه کاملا شفاف میگن و وقتتون صرف انتظار بیهوده نمیشه. ازین جهت کار با آقای طالبی برای من خیلی تجربه خوبی بوده و حتی کاملا متوجهم چه زمانی میتونم روی کمک ایشون حساب کنم. این منابع گاهی کتاب هستند، گاهی ویدئو، گاهی مطالب سایت‌های مختلف. مطالعه این منابع، به شما کمک می‌کند مباحث را عمیق‌تر یاد بگیرید.

وفاداری (تکرار خرید + معرفی برند)

دوره آموزشی مدیریت بازاریابی مناسب برای کلیه علاقه مندان ، اساتید، مربیان و … است. که در پایان دوره مدرک معتبر بین المللی دوره آموزشی مدیریت بازاریابی به متقاضی اهدا خواهد شد. مدرک دوره آموزشی مدیریت بازاریابی برای رزومه کاری شما بسیار مفید است و همچنین می توانید از مدارک بین المللی آکادامی آموزش ایرانیان برای مهاجرت و کاریابی در سراسر جهان استفاده نمایید. دوره آموزشی بازاریابی حرفه ای تجهیزات پزشکی مناسب برای کلیه علاقه مندان ، اساتید، مربیان و … است.

دوره‌های مدیریت بازاریابی در سراسر جهان به دلیل استقبال از این حرفه، علاوه بر دانشگاه‌ها در موسسه‌های آزاد هم برای افراد علاقه‌مند برگزار می‌شود. حتی بسیاری از دانشگاه‌های معتبر جهان سال‌ها است که علم مدیریت بازایابی را به شکل دوره‌های آموزشی در موسسه‌های زیرنظر خود برگزار می‌کنند. در ایران این دوره‌ آموزشی بازاریابی به نام مارکتینگ (Marketing) هم شناخته می‌شود. گذراندن این دوره به افراد شاغل در این حرفه کمک می‌کند تا به‌عنوان یک استراتژیست بازار را تحلیل کنند و بتوانند برای فروش محصول با یک استراژی مناسب، بازار هدف خود را پیدا کنند. دوره بازاریابی دیجیتال پیشرفته دانشگاه تهران برای کسانی طراحی شده که به دنبال کسب مهارت‌های حرفه‌ای بازاریابی دیجیتال بر مبنای تئوریهای علمی وبه‌روز این رشته هستند. این دوره بر اساس جدیدترین ساختارهای بین‌المللی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران – برترین و معتبرترین مرکز آموزش حرفه ای مدیریت در ایران – و با بهره‌گیری از مجرب‌ترین و به نام ترین اساتید و متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال ارائه می‌شود.

بازاریابی حرفه‌ای، اکسیژن کسب‌وکار شماست!

مدرک دوره آموزشی اصول مدیریت و سرپرستی برای رزومه کاری شما بسیار مفید است و همچنین می توانید از مدارک بین المللی آکادامی آموزش ایرانیان برای مهاجرت و کاریابی در سراسر جهان استفاده نمایید. دوره آموزشی مدیریت حوادث مناسب برای کلیه علاقه مندان ، اساتید، مربیان و … است. که در پایان دوره مدرک معتبر بین المللی دوره آموزشی مدیریت حوادث به متقاضی اهدا خواهد شد.

دستاورد های شما پس از گذراندن دوره

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی