دوره آموزشی نگارش طرح کسب و کار Business Plan > آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا | businesset

اگر شما تولیدکننده کفش هستید، مطمئناً همه افراد را به این دلیل که پا دارند، هدف قرار نمی‌دهید. شما یک بازار خاصی را هدف قرار داده و برای آن‌‌ها محصول تولید می‌کنید. برای مثال ممکن است که شما فقط ورزشکاران را هدف قرار داده و انواع کفش ورزشی را تولید و به بازار عرضه کنید. کوچک‌تر کردن بازار هدف و تولید کفش برای یک گروه خاص، کار را راحت‌تر می‌کند.

سرمایه‌گذار جذب می‌کنید

ممکن است که بخواهید برای برخی از محصولات و خدمات، موارد استفاده و کاربردهای آن را شرح دهید. می‌توانید داستانی از یک مشتری بیان کنید که از محصول شما استفاده کرده است. خلاصه اجرایی بیزینس پلن، آنچه را که قصد دارید انجام دهید، نشان داده و توضیح می‌دهد. اگر بخواهیم یک بیزینس پلن را از نظر ساختاری بیان کنیم، خلاصه اجرایی اولین فصل و اولین چیزی است که مخاطبان آن را می‌‌خوانند.

  • با در اختیار داشتن یک بیزینس پلن مکتوب که دائماً آن را بررسی کرده و تغییرات لازم را در آن اعمال می‌کنید، خواهید توانست تصمیمات استراتژیک قطعی و مطمئن را در شرایط‌ سخت بگیرید.
  • همین‌که محتوای نوشته شده دقیق باشد و نوشته‌ها مرتب و نظام‌مند باشند، برای تکمیل سند کسب ‌وکارتان کافی خواهد بود.
  • سالانه تعداد زیادی از بیزینس‌ها به دلیل ضعف در مدیریت مالی مجبور به تعطیلی می‌شوند.
  • سلام مطالب بسیار مفید و کاربردی بود با بیان فوق العاده تر که جا داره واقعا یک تشکر اساسی از تیم نوین بکنم.

با گذراندن دوره‌های آنلاین اینورس، شما گواهی پایان دوره دریافت می‌کنید. آکادمی فرصت رویکرد جدیدی از آموزش را ارائه می دهد ، لازم نیست شما برای یادگیری مطلبی ساعت ها زمان بگذارید. از همین صفحه تعرفه مناسب طراحی اپلیکیشن اندروید برای خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. کافیست وارد صفحه دوره شده و به بخش جلسات (بعد از توضیحات دوره) مراجعه کنید. با کلیک روی هر جلسه و ورود به صفحه آن می توانید فیلم یا فیلمهای آن جلسه را دانلود نمایید.

تامین مالی مطمئن

همه اجزای محصولات نرم افزاری تولید شده توسط تیم برنامه چی از آخرین متدها و تکنولوژی های روز دنیا بهره میبرند. در صورت نیاز به مشاوره می توانید در بخش دیدگاه‌های دوره و یا در تیکت(پنل کاربری) سوالات خود را مطرح کرده یا از طریق راه های زیر با پشتیبان آموزشی آکادمی گرشا تماس بگیرید. تعهد ما به ضمانت پشتیبانی آموزشی شما و تاکید بر یادگیری عملی دوره ها می باشد. هر گونه سوالات و مشکلات آموزشی خود را می توانید بعد از ثبت نام در دوره، در بخش نظرات هر جلسه آموزشی ارسال کرده یا در بخش تیکت در پنل کاربری یا ایمیل زیر، با ما تماس بگیرید.

http://dena-blog.irاگر عناصر اساسی در مجله خبری بیزنس راه بنداز پلن وجود داشته باشد که فضای زیادی را اشغال می‌کنند (مانند درخواست‌های ثبت اختراع) باید در برنامه اصلی به آنها ارجاع داده شود و به عنوان ضمیمه وارد شوند. در حقیقت، تعداد بسیار کمی از شرکت‌ها بدون یک بیزنس پلن دوام طولانی مدت پیدا می‌کنند. شما میتوانید از طریق لینک زیر فایل کامل طرح کسب وکار را خریداری فرمایید. هرچه تعداد افرادی که درگیر این موضوع هستند بیشتر باشد، تعداد ایده ­های بیشتری در محیط شرکت به گردش درمی­ آیند. در نظر گرفتن آورده ­های هر کارمند برای حصول اطمینان از اینکه نتیجه چیزی است که برای همه لذت بخش است، مهم می ­باشد. تهدیدها، نیروی‌ های خارجی غیرقابل کنترلی هستند که می توانند روند رشد کسب و کار شما را دچار مشکل نمایند.

دوره های دیجیتال مارکتینگ

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی