بیزینس یعنی چه؟ 3 هدف راه اندازی کسب و کار ایران فاندر | businesset

البته قوانین آن در شهرهای مختلف مانند انتاریو، بریتیش کلمبیا و ایالت‌های دیگر متفاوت است و بنابراین شما باید درباره قوانین ایالت مورد نظر خودتان تحقیق نمایید. شرایط مختلفی در آن فراهم شده است تا افراد خارجی بتوانند در این کشور یک بیزینس موجود را خریداری کنند و از آن به بعد مدیریت این بیزینس را بر عهده بگیرند. راه اندازی بیزینس در کانادا همیشه از صفر شروع نمی شود و شما می توانید از بین تجارت های موفق این کشور، بهترین آن ها را انتخاب و بر اساس شرایط خود حق امتیاز آن را خریداری کنید. برای این که پس از تاسیس بیزینس در کانادا به موفقیت برسید، باید از قبل تحقیقات کاملی در مورد بازار و شرایط آن داشته باشید.

۲- تحقیقاتی جامع در زمینه کسب و کارتان داشته باشید

این مساله که اقتصاد کشور کانادا یکی از قوی‌ترین اقتصادهای دنیاست، فقط کمی می‌تواند از سختی و پیچیدگی شروع کار را کم کند. سابقه شغلی و تجربه حرفه ای در مدیریت بیزینس از جمله اساسی ترین نکات در مورد راه اندازی بیزینس در کانادا است. به طور معمول، شما برای تمامی برنامه های مهاجرت شغلی نیاز به ارائه سابقه کار مرتبط و تخصصی دارید و در این مسیر هر اندازه این سابقه کار بیشتر باشد، شانس تان برای اخذ ویزای شغلی کانادا و ویزای بیزینسی بالاتر است. راه اندازی بیزینس در کانادا از جذاب ترین گزینه های مهاجرت به این کشور است که شما می توانید در شرایط بی نظیر کسب و کار خود را شروع کنید.

http://dena-blog.ir

تامین سرمایه برای راه اندازی بیزینس در کانادا از روش های مختلفی انجام می پذیرد. شما برای این تامین سرمایه باید ابتدا نوع مهاجرت شغلی را انتخاب کنید که می تواند یکی از روش های تاسیس استارتاپ کانادا، کارآفرینی در این کشور یا خرید بیزینس در کانادا باشد. در هر کدام از این روش های مهاجرت شغلی کانادا، شما با شرایط متفاوتی مواجه هستید. برای نمونه، در حالتی که بخواهید از طریق ویزای استارتاپ کانادا اقدام کنید، راه اندازی بیزینس شما تحت حمایت های عالی دولتی قرار دارد. شما برای موفقیت در راه اندازی بیزینس در کانادا مطمئنا نیاز به برنامه های بازاریابی و فروش دارید. این بخش یکی از مهم ترین بخش های بیزینس پلن مهاجرت به کانادا به شمار می رود که در آن برنامه های بازاریابی به صورت کامل بیان شده است.

مهاجرت تجاری از طریق برنامه های نامزد استانی

نام‌های تجاری برای اهداف بازاریابی مفید هستند، و همچنین به شما امکان می‌دهند با نام تجاری خود بپذیرید و با بانک خود پرداخت کنید. هنگامی که شروع به فعالیت کردید، اگر نتوانید به اندازه کافی در بیزنس فعال بمانید و شروع به کسب سود کنید، مایه تاسف خواهد بود. بنابراین مطمئن شوید که بودجه کافی، چه از جیب خود و چه از سوی سرمایه گذاران، برای برآورده کردن یا فراتر از نیازهای نقدی پیش بینی شده خود دارید. خبر خوب این است که کانادا دارای نیروی کار فوق العاده با استعداد است و 63 درصد از جمعیت دارای تحصیلات عالی هستند. بنابراین اگر می‌خواهید در صنعتی مانند فناوری سرمایه‌گذاری کنید که به کارگران بسیار ماهر نیاز دارد، مطمئناً آن ها را در کانادا پیدا خواهید کرد. برنامه Work Permit Stream مخصوص راه اندازی بیزنس در پرنس ادوارد آیلند است و شرایط را برای مهاجرت افراد ساده تر می کند.

استفاده از اطلاعات و آمار مراکز دولتی محلی مربوط به راه اندازی بیزینس های کوچک و متوسط:

موارد فوق تنها بخشی از موارد مجله خبری بیزنس راه بنداز و حیاتی در خرید کافه هستند و در این مورد بهتر است حتماً از افراد مطلع و مجرب این حیطه مشورت بگیرید. مشورت با وکیل نیز مثل همیشه برای سلامت از اطمینان اسناد و مستندات فروش مهم است. اما در مورد میانگین قیمت خرید بیزینس در کانادا با چنین ماهیتی می‌توان گفت انتخاب‌های بسیار متعددی دارید و این باعث گستردگی بازه قیمت‌ها شده است. به طور مثال می‌توان کار را با یک کافه بیرون‌بر بسیار کوچک شروع کرد که قیمت آن تنها 40 هزار دلار است یا به سراغ فرانچایز یک برند معتبر کانادایی در کافه‌های زنجیره‌ای رفته و مبلغی بیش از 490 هزار دلار بپردازید. در مجموع میانگین قیمت خرید کافه در کانادا بین 250 هزار تا 350 هزار دلار متغیر است.

  • علاوه بر این، اگر بیزنس با شکست مواجه شود، بر وضعیت اقامت دائم شما تأثیری نمی گذارد.
  • در نهایت، برای نامزدی و متعاقباً برای اقامت دائم درخواست خواهید کرد.
  • مثلا ممکن است که شما از کودکی دوست داشته اید که یک رستوران داشته باشید، حالا اگر بتوانید این کار را در قالب یک شغل شخصی راه‌اندازی کنید، حال بهتری خواهید داشت.
  • در صورتی که قصد راه اندازی بیزینس در کانادا از طریق خرید شرکت را دارید، شما باید هزینه آن بیزینس را برآورد کنید.
  • اصول راه‌اندازی کسب و کار، پیش نیاز‌هایی لازم دارد که شما باید کاملاً به آن واقف باشید.

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی