آموزش جامع نوشتن بیزینس پلن داناپ | businesset

می‌دانید که، ارزش‌های پیشنهادی تامز در ارتباط با مشتریان هم خودش را نشان داده است. این استارتاپ یک سری هزینه‌های دیگر هم دارد که همیشگی هستند و برای حفظ و توسعه بیزینس صرف می‌شوند؛ هزینه‌های بازاریابی نمونه‌ای از هزینه‌های همیشگی هستند. این استارتاپ به یک سری سیستم و میز و صندلی نیاز دارد که هزینه آن‌ها یک بار پرداخت می‌شود و برای چند سال قابل استفاده‌اند. همانطور که می‌بینید، کتاب به‌تنهایی ارزش مورد نظر مشتری نیست؛ چیزهای دیگری مثل بی‌وزن بودن، صوتی بودن، قیمت، کاغذی بودن، راحتی خرید، زبان و …

بیزینس پلن چیست؟

به این صورت جزء به‌ جزء اقداماتی که باید انجام دهید، اینکه چطور کارتان پیش خواهد رفت، استراتژی کسب و کارتان و همچنین بودجه‌بندی دقیق برای به ثمر رسیدن کسب و کارتان را در آن ثبت خواهید کرد. به بیان ساده یک وب سایت و یا یک اپلیکیشن با طراحی داینامیک و جذاب، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می کند و به تبدیل آنها به مشتریان بالقوه کمک بسزایی می نماید. اپلیکیشن به صورت تضمینی منجر به افزایش درآمد می شود که مطمئنا به نفع هر بیزینسی است، پس اگر می خواهید فروش بیشتری داسته باشید؛ عاقلانه است که روی یک سایت حرفه ای و اپلیکیشن سرمایه گذاری کنید.

http://dena-blog.ir

ارتباط آنلاین به این شکل است که شما می‌توانید اینترنتی خرید و لحظه‌به‌لحظه وضعیت سفارشتان را چک کنید. این ارزش، همان چیزی است که باعث می‌شود آدم‌های باهوش، سازمان‌های خیریه و تمام کسانی که به فکر بهتر کردن جهان اطرافشان هستند، مشتری تامز باشند. مشتری‌ها از برند تامز کفش و عینک می‌خرند تا هم شیک و به‌روز به‌نظر برسند و هم با کمک کردن به دنیایی که در آن زندگی می‌کنند، احساس بهتری کنند.

در این بخش می‌توانید هدفتان از ایجاد شرکت را توضیح دهید و جزئیات مربوط به تجربه احتمالی‌تان در صنعت یا خدماتی که قرار است به آن ورود کنید را بیان کنید. سرمایه‌گذاران بالقوه با دیدن بخش ارزیابی هزینه‌ها و برآورد درآمد می‌توانند بهتر تصمیم بگیرند که آیا ایده شما ارزش سرمایه‌گذاری و حمایت دارد یا نه. پس یادتان باشد که بخش ارزیابی هزینه‌ها را به صورت جدی‌تری طراحی و تولید کنید. شرکت عصرنقره ای ارتباطات هوشمند در سال 1386 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و تولید نرم افزارهای وب بنیاد تأسیس گردید.

  • ما در جاب تیم با در نظر گرفتن استانداردهای شروع کسب و کار بیزینس پلنی بر اساس استاندارهای دنیا و به صورت ایرانیزه طراحی کرده‌ایم تا بتوانید با تکمیل آن چشم‌انداز و هدف خود را مشخص کنید.
  • بهتر است در این بخش خلاصه‌ای از تاریخچه کسب‌وکار خود را ارائه دهید تا بتوانید درک کاملی از پایه و اساس آن در اختیار خواننده بگذارید.
  • با توصیف دقیق اجزا شرکت و اهداف آن، سرمایه‌گذار از بیرون شرکت مشتاق و راغب به حمایت مالی از برنامه از شرکت خواهد شد.
  • Bizplan یک نرم‌افزار بر پایه ابر سازنده گام به گام است تا بتواند در هر بخش از طرح تجاری شما را راهنمایی کند.
این جمله کوتاه مجله خبری بیزنس راه بنداز یک عنوان موثر باشد، اما جمله‌ای که شرح دهد شرکت شما چه کاری انجام می‌دهد، موثرتر است و می‌تواند به عنوان ارزش پیشنهادی سازمانتان نیز شناخته شود. بنابراین مطمئن شوید که به طور کاملاً واضح و مختصر نگارش شده است. یک خلاصه اجرایی ایده‌آل یک صفحه و یا حداکثر دو صفحه است، به سرعت خوانده می‌شود و می‌تواند به خوبی توجه مخاطبان را جلب کند.

طرح کسب و کار چیست؟

توسط رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی