آشنایی با صرافی KuCoin آکادمی پارسیان بورس

ذکر ‌شده که بیشتر از ۳۰۰ نفر در تمام جهان در شرکت Mek Global Limited مشغول به کار هستند. برای دسترسی سریع و آسان، اپلیکیشین ارز دیجیتال را در Home Screen نصب کنید. کوکوین هم مثل بقیه ی صرافی ها ، قابلیت تاریخچه معامله دارد. این کشور به منزله قدرت نخست اقتصاد جهان و جز گروه جی ۸ نمی تواند در این صرافی به فعالیت بپردازد.

صرافی #Kucoin امروز $FRA @Findora را لیست می کند.
Findora به کاربران این امکان را می دهد که حریم خصوصی خود را با استفاده از ابزارهایی مانند اثبات دانش صفر کنترل کنند و DApps برای DeFi بسازند. pic.twitter.com/msmXDJR3Sg

— Boorsa.org (@Boorsaorg) April 12, 2022

صرافی کوکوین یکی از صرافی های بین‌ المللی است که در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. در این صرافی امکان معامله بیش از دویست نوع ارز دیجیتال وجود دارد. رابط کاربری این صرافی از نوع User-Friendly است که هم برای افراد متبحر هم افراد مبتدی مناسب است که در این مقاله آموزش کوکوین را به صورت کامل به شما تقدیم میکنیم .

آموزش انتقال دارایی از حساب اصلی به حساب تریدینگ در صرافی کوکوین

هم اکنون حساب شما شارژ شده و شما آماده انجام معامله هستید. برای انجام معامله فیوچرز مجدد به صفحه معاملات فیوچرز مراجعه کنید. در این مرحله لازم است یک کد 6 رقمی را به عنوان رمز معاملات خود فعال کنید. در صورتی که گوشی همراه خود را گم کنید یا به هر دلیلی به آن دسترسی نداشته باشید و بخواهید روی گوشی یا رایانه دیگری به حساب کوکوین خود دسترسی داشته باشید باید کد Google Authentication را وارد نمایید. با انتخاب این گزینه هنگام برداشت، صرافی از شما کدی که اینجا وارد می‌کنید را درخواست میکند. همانند تصویر، از قسمت بالای صفحه بر روی گزینه ثبت نام را کلیک کنید.

  • البته ایرانیان زیادی از این صرافی جهت خرید ارز های دیجیتال و معامله با آنها استفاده می کنند.
  • یکی از مهمترین دغدغه های کاربران ایرانی بحث تحریم بودن و ممنوعیت فعالیت در صرافی های ارز دیجیتال مثل کوکوین KuCoin است.
  • معاملات فیوچرز در این صرافی دارای نرخ وام قابل تنظیم USD/USDT است، چراکه نرخ‌های مربوط به بودجه می‌تواند مثبت و یا منفی باشد.
  • توجه داشته باشید اگر کدها را دوباره اشتباه وارد کنید حسابتون مسدود میشه و باید از طریق پشتیبانی صرافی و تایید هویت اقدام به رفع مشکل کنید.

این کشور از دیگر کشور های موجود در آمریکا است که احتمال بکارگیری خدمات کوکوین برای آن فراهم نیست. Market order یا سفارش بازار که جهت خرید میزان مشخصی از یک ارز دیجیتال با بهترین قیمت در بازار است. برای انجام این کار کافی است با ورود به سایت صرافی کوکین به قسمت Trade رفته و گزینه Spot را انتخاب کنید. توکن KCS یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۸۶ میلیارد دلار، در رتبه ۵۴ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.